Jump to content

Polski Rockefeller co to u licha jest??


swerty98
 Share

Recommended Posts

co mnie tu obchodzi twój pracodawca. Może jeszcze napisz swój numer konta, numer karty PIN, ile zarabiasz i adres.

 

No właśnie nie wiem co Was to obchodzi! To po co sie wypytujecie skoro Was to nie obchodzi? Winny sie tłumaczy...? Jak bym sie nie wytłumaczył to było by gorzej. TEMAT zamkniety moim zdaniem również bo inaczej nigdy by sie pewnie nie skończył z racji tego że nie każdy tutaj umie czytać - co ktoś napisze post to same ściemy! Wmawiacie mi, że napisałem coś czego nie napisałem! CZYTAJCIE DOKŁADNIEJ! Pewnie za jakiś czas moje wypowiedzi zostana pozmieniane :(

 

Dzieki, że usunołeś dane - tak jak mówie nie chce żeby Boorish miał do mnie pretensje! P.s Jak mozesz to maila z MoneyBookers też usuń oraz imie i nazwisko :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem co Was to obchodzi! To po co sie wypytujecie skoro Was to nie obchodzi?

 

To po co sam wypisujesz "ciekawostki" o twoim pracodawcy? Sam zacząłeś pisać na jego temat, ale to nikogo nie obchodzi i nie jest to wcale ciekawe. I nikt się o niego nie wypytuje bo sam zaczałeś temat - chyba, że nie wiesz już co napisałeś.

Reasumując, moim zdanie strona jest niestety bez przyszłości, ale po popracowaniu nad nią i zainwestowaniu mogłaby się okazać ciekawą pozycją na polskim rynku GP. Niestety według mnie admin wykazuje się brakiem profesjonalizmu - omija forum łukiem, a przecież dzięki niemu może zyskać sporo uczestników. Wysyła na forum kogoś ze swojej rodziny by próbował ratować jego wizerunek. Jak widać w temacie tym rozpętała prawdziwa burza, postów sporo, z tym że chyba Lotus więcej czasu stracił na pisaniu postów niż Boorish na zakładaniu strony. Nie chcę się z nikim kłócić, ale irytuje mnie gdy ktoś na UZASADNIONĄ krytykę reaguje złością i jest obrażony na całe forum i uważa się za jego pempek. A może zamiast płakać, że ten czy tamten narzeka na stronie nie lepiej stanąć przed lustrem i się zastanowić czym różni się polski rockefeller od przykładowo Imperium Reklamy?

Link to comment
Share on other sites

irytuje mnie gdy ktoś na UZASADNIONĄ krytykę reaguje złością
Reaguje złościa jak ktos wysmiewa firme na starcie - nie ważne czy jest to firma kogos kogo znam czy obcego mi człowieka! I reaguje złością gdy ktoś mi coś wpiera i pisze to jeszcze na forum jakby miał dowód w rękach!

 

Co do firmy to już nie moja sprawa. Admin zrobi jak zechce. Co do Twojej firmy heh jakoś sie nie zapisałem do niej chociaż rozreklamowana dobrze i czesto widze banery - sorry ale jakoś mi sie nie spodobała i mówie całkiem szczerze :confused: OK KONIEC TEMATU! Przynajmniej z mojej strony :)

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam coś od siebie. Prawie 3 lata temu założyłem pierwszy program. Był zrobiony na skrypcie Pio, z domeną info (wtedy kosztowała ledwie 1PLN :)), z grafiką gorszą niż LoveAds. Też irytowałem się jak ludzie poddawali mnie krytyce i myślałem, że strona jest ok. Nawet nieźle zaczęła - po 3-4 dniach miała z 80 luda (anglojęzyczna), ale nagle skrypt się coś popsuł i nie dałem go naprawić. Tak naprawdę nic nie zarobiłem na niej - straciłem 15$ na skrypt, 1PLN na domenę, 3$ na 2 bannery, z 8$ na adsy, kolejne 5$ na host i co z tego miałem? Nic! Same straty. Stąd nauczyłem się, że nie można być minimalistą i robić jak najtaniej. Na KaseNaPiwo wydałem znacznie więcej bo 79$ na skrypt, 12PLN na domenę, 55PLN na grafę i jej podpięcie, 15$ na host, ale za ta ani centa na adsy. Póki co trochę na niej już zarobiłem, wypłatka jedna poszła, wkrótce kolejni dojdą do wypłat i wiem, że ludzie są zadowoleni póki co, ale wiem, że z takimi fundamentami mogę osiągnąć zyski. Lepiej wydać raz a porządnie i to moja rada jako człowieka nauczonego przez los (ale filozoficznie zabrzmiało :P).
Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę nic nie zarobiłem na niej - straciłem 15$ na skrypt, 1PLN na domenę, 3$ na 2 bannery, z 8$ na adsy, kolejne 5$ na host i co z tego miałem? Nic!

 

Co mnie interesuje za co ile dałeś?

 

 

...odczułeś złosliwość? Bo to tak w stylu "Ty" było wiec chyba sie nie obraźisz prawda? Nadałem teraz na tym samym paśmie :) Tak po swojsku! Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Złośliwości wcale nie odczułem - a raczej upierdliwość.

Ciebie może nie interesować skoro polski rockefeller ma zasadę by oszczędzać na wszystkim co popadnie. Gdybym chciał skierować wypowiedź do ciebie puścił bym prywatną wiadomość - a ja nie prowadzę dialogów polegających na wyzwiskach tylko chcę na forum się czegoś dowiedzieć i przekazać innym.

A moja wypowiedź skierowana jest do wszystkich, którzy chcą założyć firmę i zastanawiają się czy założyć badziewie czy uzbierać na coś porządniejeszego. To jest tylko moja rada, z której powinni skorzystać potencjalni WM, którzy nie są pępkiem wszechświata i chcą mieć nieco więcej niż 93 luda. Poza tym wiele ludzi pyta ile trzeba wydać na system GP - to mają odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use