Jump to content

Szukaj nazwy firmy na forum


PerfectAgio
 Share

Recommended Posts

Przed umieszczeniem nowej firmy w łańcuszku poleconych zawsze sprawdzam w dziale szukaj czy taki wątek istnieje, nie chcę zarobić pkt. na minus. Zauważyłem że jak wpiszemy nazwę dokładnie taką jak chcemy umieścić stronę i szukamy po tytułach postów zaczynaja wychodzić jaja. Dzisiaj własnie zdarzył się taki wypadek. Po sprawdzeniu w sposób jak wyżej, po pewnym czasie przegladając tematy zauwarzyłem że już jest taki post tylko nazwa w nagłówku jest wpisana nieregulaminowo.Wyszukiwarka nie wyłapała postu bo nazwa była z komentarzem, post powinien być usuniety wcześniej ze wzgledu na regulamin. ( taketheinternetback.com - zostań współwłaścicielem firmy internetowej. 10$ BONUS !!! ) .

 

Narobiłem się a teraz jestem zły, bo pewno to mi się czknie zobaczymy co na to web......:503::612::ble:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację PerfectAgio, w tym przypadku wyszukiwarka kompletnie się nie sprawdziła - o dziwo jakkolwiek bym nie szukał poprzedniego łańcuszka, po prostu nie mogę go znaleźć. Nie mam pojęcia dlaczego :059:

 

Zrobię tak: Twój łańcuszek zostawię, jako że zapisało się już się pod Tobą kilka osób, natomiast wykasuję ten należący do benka, chociaż był pierwszy (jednak nikt się pod nim nie zapisał). Gdy benek zwróci się do mnie w tej sprawie zrekompensuję mu tą stratę tak że wszyscy, miejmy nadzieję, będą zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use