Jump to content

Kilka pytan(Wydzielone)


Jenny27
 Share

Recommended Posts

Witam ,Luis dlaczego nie odpowiadacie jak pisze na kontakt do Was??Macie coś ze stroną:( nie można wymienić pktów na pieniadze:( pisałam parę razy i nic .Zero odpowiedzi:( i tak się traktuje wszystkich??Czytałam na Wasz temat na innych forach że coś kombinujecie(chodziło o płatne zapisy,że im nie doliczacie kasy) i coś tam jeszcze.Ale nie wierzę w to.Wolę by mi ktoś z Was odpowiedział.Ale ile razy mozna pisać :| Mam ponad 2700 pktów a na stronie jak chcę wymienić pisze mi że mam za mało pktów.Ktoś chyba nie umie liczyć!!Poprawcie ta stronę.Pozdrawiam i dzięki jeśli Tu mi odpowiesz jeśli na maila nie możesz ani Ty ani drugi Administrator.Bo zaczyna mnie to powoli denerwować,bo zbieram pkty chcę wymienić a tu LIPA!Pozdrawiam i mam nadzieję że wkońcu po paru tygodniach na forum napiszecie co jest ze stroną
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co jest ze stroną. Od dawna mnie nie było... Przez ponad 1.5 miecha nie mniałem neta, to nie wiem. A co do wymiany pkt to majster mniał to dawno załatwić... A co do odpisywania, to majster te wszystkie maile dostaje, ale wiem, że nie wszystkie dochodzą... Coś z serwerem chyba, ale pewien nie jestem.
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co jest ze stroną. Od dawna mnie nie było... Przez ponad 1.5 miecha nie mniałem neta, to nie wiem. A co do wymiany pkt to majster mniał to dawno załatwić... A co do odpisywania, to majster te wszystkie maile dostaje, ale wiem, że nie wszystkie dochodzą... Coś z serwerem chyba, ale pewien nie jestem.

 

 

Jak to nie masz neta??Wiem ze Twoje reklamy ciagle leca z Centrum Biznesu.To kto je zamawia??Duch !!Oj cos mi tu nie gra ,powiedz mi jedno czy ten numer gg co jest podany na stronce jest aktalny??Admin GG: 4742458 .Odpisałam sobie go ,ale nigdy prawie nie widzę nikogo na gg.Napiszę Ci ile mam pktów 2,811.00 Pkt. Wymiana jest od 2.500 ,chcę wymienić to wyskakuje to ERROR masz za malo punktow.Powiedzcie mi kiedy końcu to naprawicie i co jest z drugim Administratorem?Widzę jak odpisuje ehh ma to nie powiem gdzie!!Jak można tak robić??Zresztą z innego fora dostałam wiadomość co robicie.I to jest FER??Po ile Wy macie lat??Ty to wiem ile masz i sprawdziłam tak samo ile ma majster :| Kurcze jesteście odpowiedzialni za stronę oboje ,nie ma że jeden zwala na drugiego.Są reklamy to dlaczego nikt nie odpisze??:| Oj coś mi się wydaje że muszę poskakać po innych forach i poczytać ,bo powiem Ci że spodkałam się z negatywnymi wypowiedziami pod Waszym adresem.Dlaczego u Maxa 188 jest wszyskto OK!! On ma reklamy i nigdy nie miał takich problemów,a jak miał to informował w mailach albo na forach ludzi.A tu ani maila jak pisze się na kontakt,a tym bardziej na forum .Jak masz Luis z nim kontakt to powiedz mu żeby wkońcu zrobił ze stronką.Bo jak tak dalej będzie to ludzie będa niestety odchodzić ze stronki.A takie tłumaczenie że coś z serwerem to juz znam....wiesz skąd z kaczego.be wiesz co to była za stronka.Powiedz mi jeszcze jedno,czy ma sens klikanie w banerki pktowe jak i tak nie można ich wymienić na pieniądze.Mi się wydaje że NIE!! Pozdrawiam i mam nadzieję że wkońcu ktoś to naprawi ,chyba że znowu zwiniecie interes jak na kaczym.be albo znikniecie z pieniądzmi tak jak inne stronki:|

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie masz neta??Wiem ze Twoje reklamy ciagle leca z Centrum Biznesu.To kto je zamawia??Duch !!
Po pierwsze to nie napisałem, że nie mam neta, tylko że nie mniałem a to jest różnica. A co do reklamek z CB to wykupiłem na dłuższy czas link w mailu, więc to ciągle leci.

Oj cos mi tu nie gra ,powiedz mi jedno czy ten numer gg co jest podany na stronce jest aktalny??Admin GG: 4742458 .Odpisałam sobie go ,ale nigdy prawie nie widzę nikogo na gg.Napiszę Ci ile mam pktów 2,811.00 Pkt. Wymiana jest od 2.500 ,chcę wymienić to wyskakuje to ERROR masz za malo punktow. Powiedzcie mi kiedy końcu to naprawicie i co jest z drugim Administratorem?Widzę jak odpisuje ehh ma to nie powiem gdzie!!Jak można tak robić??
Tamten numer to numer majstra a ja przez dłuższy czas nie mniałem z nim kontaktu. Wiem, że jest błąd ale majster mniał załatwić tą naprawe.

Zresztą z innego fora dostałam wiadomość co robicie.I to jest FER??
Ciekawe co ja takiego robie??

Po ile Wy macie lat??Ty to wiem ile masz i sprawdziłam tak samo ile ma majster :|
Mój wiek nie ma nic do sprawy.

Kurcze jesteście odpowiedzialni za stronę oboje ,nie ma że jeden zwala na drugiego.
Ja za strone jestem odpowiedzialny ale za firme to już nie. Nie jestem jej adminem, tylko pomocnikiem admina. Pomagam w załatwianiu reklam i drobnych zmianach skryptu.

Są reklamy to dlaczego nikt nie odpisze??
Wszystkie maile ze strony lecą do majstra.

Oj coś mi się wydaje że muszę poskakać po innych forach i poczytać ,bo powiem Ci że spodkałam się z negatywnymi wypowiedziami pod Waszym adresem.
Nie wiem czemu pod moim... Moze pod adresem majstra, albo firmy, ale nie pod moim.

Dlaczego u Maxa 188 jest wszyskto OK!! On ma reklamy i nigdy nie miał takich problemów,a jak miał to informował w mailach albo na forach ludzi.A tu ani maila jak pisze się na kontakt,a tym bardziej na forum
Z takimi sprawami do majstra, bo ja jestem tylko od strony html/ lekko php oraz załatwiam reklamodawców.

Jak masz Luis z nim kontakt to powiedz mu żeby wkońcu zrobił ze stronką.Bo jak tak dalej będzie to ludzie będa niestety odchodzić ze stronki.
Niestety nie mam z nim kontaktu...

A takie tłumaczenie że coś z serwerem to juz znam....wiesz skąd z kaczego.be wiesz co to była za stronka.
W kaczym byłem tylko moderatorem forum, oraz newsów, nadsyłanych plików itp.

Powiedz mi jeszcze jedno,czy ma sens klikanie w banerki pktowe jak i tak nie można ich wymienić na pieniądze.Mi się wydaje że NIE!! Pozdrawiam i mam nadzieję że wkońcu ktoś to naprawi ,chyba że znowu zwiniecie interes jak na kaczym.be albo znikniecie z pieniądzmi tak jak inne stronki:|
Co do klikania w bannery punktowe, to mam pomysł jak zamieniać pkt na kase, ale musze złapać kontakt z majstrem, bo musi się zgodzić.

A co do zwijania interesu, to ja tego zrobić nie moge(nie jetem adminem), a majster raczej nie zamierza.

 

PS: Podaj nik na PW to zamienie ręcznie

Pozdrawiam,

Luis

Link to comment
Share on other sites

Luis a to,to sa Twoje słowa-------->Nie wiem co jest ze stroną. Od dawna mnie nie było... Przez ponad 1.5 miecha nie mniałem neta, to nie wiem.

 

Nie rozumiem tego za nic:|Sprawdzam i dalej strona jest taka jak była,a majster(Piotrek) nic nie robi ze stroną.To powiedz mi jak jesteś pomocnikiem to jak sie kontaktujecie:?: Nie mów że nie masz do niego maila ,albo gg.Bo nie uwierze ,z tego co wiem majster siedzi na niewidocznym gg i można pisać a on ma to gdzieś:|Ja Cię nie obwiniam o nic ,chciałam sie zapytać co jest ze skryptem,a tu znowu słyszę starą śpiewkę....Czy naprawdę mam wejść na inne fora i opisać całą ta historię ze stronką:?: Pisałam wcześniej że byłam na paru a zresztą na gg tak samo się dowiedziałam co nieco na temat tej stronki:|co majster ma zamiar zrobić tak jak skromna:?: Zwineła interes razem z kasą:| I powiedz mi jak takich ludzi mam nazwać:?: Mam prośbę ,przetłumacz majstrowi niech wkońcu weźmie się za naprawę skryptu .Bo to co jest to naprawdę przechodzi ludzkie pojecie:| Nie bądz zły że pisze akurat do Ciebie te słowa ,ale tyle razy pisałam na kontakt i zero odpowiedzi:| Kurcze a na gg nie mam zamiaru pisać bo z tego co wiem nie odpowiada.3maj się

Link to comment
Share on other sites

Jak mnie nie było to straciłem wszystkie kontakty(cały dysk twardy zresztą też) oraz numer GG(był włam)

W tej chwili to mam juz z nim kontakt.

 

PS: A co do Skromnej, to ona naprawde wszystko straciła... Ja jej wierze... Jak z resztą spora ilość osób...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use