Jump to content

Informacje. 13.01.2007


luis
 Share

Recommended Posts

No to mam dziś dla was kilka informacji...

 

Po pierwsze został naprawiony skrypt do wymiany punktów na kase. Jeśli ktoś będzie próbował wypłacić pieniądze, które uzyskał poprzez błąd skryptu, zostanie usunięty.

 

Po drugie został naprawiony skrypt ptp. Jest teraz potrzebna akceptacja ptp. Dodałem kilka stron do akceptacji, ale jeśli ktoś ma jakiąś inną strone, to niech pisze. Strony dodaje się w zakładce "Akceptacja" w dziale PTP. Zachęcam także do kupowania reklam ptp. Za 0,5 PLN jest 1000 wyś.

 

Po trzecie, zostanie niedługo wysłany cheat-linka. Jeśli nie czytacie maili to jest wasz problem... Za pytanie "Czemu mi odjeło kase z konta" i inne podobne będe wyrzucał ludzi z PB... Płacimy za czytanie maili, a nie za klikanie bezmyślnie w linki...

 

Pozdrawiam,

Luis

Link to comment
Share on other sites

Luis - jak jesteś taki mądry, to wytłumacz, jak przeczytać maila - nie klikając w link? Pułapki radzę zastawiać na szczury i myszy - nie na ludzi. I tak nikt nie czyta - to po co te wygłupy? Dobrze, że nie jestem w pb, - dziwię się że masz jeszcze do kogo wysyłać te pułapki.
Link to comment
Share on other sites

Kliknięcie w link jest potwierdzeniem przeczytania maila.

 

A co do:

Luis - jak jesteś taki mądry, to wytłumacz, jak przeczytać maila - nie klikając w link?
Tak jak się uczyłeś czytać... Literka po literce, aż będą całe wyrazy. A wyrazy połączysz w zdania. No i powinienieś zrozumieć treść.
Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ludzie, ale PB jest firmą GPTR - Get Paid To READ. Czyli premie dostaje się za przeczytanie maila, i jeszcze obejrzenie reklamowanej strony. Premia nie jest za nic. Ludziom się wydaje że poprostu klikają, dostają premie i jest fajnie, zarabiam, ale tak na prawde nie są świadomi lub nie chce im się czytać maili. Jeśli tego nie robią, nie zasługują na premie. Więc popieram usuwanie takich osób.

 

To tyle odemnie

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use