Jump to content

Czyżby realny Bankrucik??


mareczek_5
 Share

Recommended Posts

no jak kazdy klikacz bankrucika zauwazył jest praktycznie

0

reklam

 

Od kad tyrael_27 przejał ta firme nic sie nie kreci poprostu firma zniechceca nawet da sie zauwazyc na allegro kilka kont juz na sprzedaz....

 

ale zobaczymy co dalej z ta firma i jego wczesnijsza tzn vienna-mails.info

 

Obie te firmy chhotuja na brak reklam!

 

Oczywiscie Admin powinien zadbac o to by jego userom nie zabrakło klikania!

 

zobaczym,y co dalej ale moim zdaniem chyba na allegro wyladuje zarówno viena jak i bankrucik jezeli to sie nie zmieni...

 

co wy o tym myslicie???

Link to comment
Share on other sites

włąsnie do uzytkowników

Bnakrucika dotarła wiadomosc a mianowicie:

 

Witam wszystkich chcialem poinformowac ze jestem bardzo chopry i przeprosic rownoczesnie za moja nieobecnosc i nie moge ruszac sie z lozka, dlatego jestem zmuszony sprzedac serwis vienna-mails.info nie chce jej zostawiac bez opieki, sprzedam ja tylko pewnej i dobrej osobie, jesli jest ktos zainteresowany niech zostawi wiadomosc wejde raz na gadu jutro i przeczytam oferty i opowiem na najlepsza piszcie rozsadne oferty, wszystkei reklamy zrealizuje przed oddaniem firmy,tak zeby przyszly admin mial dobry poczatek, nie wiem co z bankrucikiem zrobic tylko jest to super serwis jsli by ktos chcial tez niech pisze,jesli znajdzie sie porzadna oferta rowniez zrealizuje wyplaty wszystkie ktore mialy byc realizowane do konca miesiaca jeszcze 6 di ale jak dobrze pojdzie to szybciej wyplace pozdrawiam serdecznie i czekam na godnych ludzi ktorzy utrzymaja te firmy tak jak dotad byly.

 

Firmy zostana sprzedane czyli moje przewidywania sie juz sprawdziły!!!

 

Qrde a co jesli wpadnie w niepowołąne rece??

 

Bedzie kicha....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prosze niepisać POSTA pod POSTEM tylko uzyć opcji EDYTUJ i prosze edytować posta!! Takie postępowanie to SPAM i nabijanie postów=/

 

Koniec opieprzania teraz odpowiedz:

Więc jesli chodzi o Bankrucika to jest to jedna Niewieadoma teraz i prawdopodobnie juz jest po Bankruciku, ale lepiej odczekać Miesiąc od zniknięcia bankrucika z sieci i się wtedy okaże, ponieważ jest wiele domysłów na ten temat, a tak naprawde NIKT niezna odpowiedzi (poza Adminem Bankrucika)=/

Jakby tak sie stało to szkoda firmy bo dość ładnie funkcjonowała i szkoda było by się z nia roztawać, a na dodatek wykupiłem reklame w niej i najwidoczniej juz nigdy niebedzie ona zrealizowana=/

Pozdrawiam=)

Link to comment
Share on other sites

ja natomias kupilem konto w bankruciku ze spora liczba poleconych.

 

sorka za post pod postem.

zrobilem to celowo zeby wejsc na top forum ;]

wiesz jak sie nazywal poprzedni admin??? jakis kontakt do niego? lub do nowego, jesli ktos w ogole takowy ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use