Jump to content

Nowy admin bombowa-kasa


marcianson
 Share

Recommended Posts

jak narazie nie mam zalu do admina jakim był olo36 bo dokad prowadził bombowakasa.com i bankrucik.com było nawet fajnie!

 

Sporo reklam i wogóle, z wypłatkami tez nie było problemu bo zarówno za olo36 jak za minio dostałem wypłate z bombowakasa i narazie nie narzekam...

 

tak jakby...

 

tak jakby bo z samego poczatku admina minio było tak mało reklam ze zamierzałem zrezygnowac, teraz jest mała poprawa ale gdyby nie to ze to sa reklamy praktycznie z jego reflinków to bym nie komentował tego...

 

byc moze sie okaze to jest spoko admin a jak narazie tak jest wiec nie macie sie czego obawiac...

 

bynajmniej nie ma powodu....

Link to comment
Share on other sites

tak jakby bo z samego poczatku admina minio było tak mało reklam ze zamierzałem zrezygnowac, teraz jest mała poprawa ale gdyby nie to ze to sa reklamy praktycznie z jego reflinków to bym nie komentował tego...

 

Ja osobiście nie popieram takiego zachowania jak rezygnacja po krótkim czasie. Powiem tak doświadczenie w GetPaid nauczyło mnie, że najlepsze strony zawsze miewają przestoje. Hity, które trzymają się na rynku po kilka lat często miały przestoje - nawet kilkumiesięczne. Nie wypisałem się z nich i teraz nie żałuje, bo właśnie w nich zarabiam najwięcej. Po prostu trzeba zrozumieć, że admin nie cyborg - zawsze będzie miał albo mniej czasu na prowadzenie strony, albo na chwile znudzi mu się prowadzenie firmy i ją zaniedba, ale za miesiąc - dwa znów będzie miał maksymalne zaangażowanie. Nie mówie tak o wszystkich WM-ach, ale jest co najmniej kilkunastu takich, ktorych krzywa wysyłania maili jest sinusoidą - ale jak wspomniałem te firmy są najlepsze i utrzymują sie o wiele dłużej niż chwilowe nawałnice typu vienna-mails itp.

Link to comment
Share on other sites

Ale może też chcieć darmowym kosztem powysyłać reklamy, nałapać sobie refów a potem zwinąć manatki i sprzedać biznes komu innemu.

 

I to jest najbardziej prawdopodobna wersja... Wątpie, żeby "wyżył" na własnych reklamach. Niewelu sie to oda...

Link to comment
Share on other sites

To, co teraz powiedziales jest smieszne i zalosne.

To, że program placi przez 1 miesiac nie znaczy, ze jest swietny i pierwszy w Polsce. Za 2 tygodnie moze go nie byc. Jezeli bedzie placil przez najblizsze kilka miesiecy tak ekspresowo, to wtedy bedziesz mogl powiedziec, ze jest najlepszym polskim programem GPTR.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use