Jump to content

mailing - czy jest skuteczny


ugly28
 Share

Recommended Posts

nie tylko ty zostałes oszukany....

 

mailing z allegro jest skuteczny tylko do uzytkowników firm mailingowych!!!

 

Aktualnie polecam polskiecentrumreklamy.com

 

strefabiznesu.net

 

oraz swiat-reklam.net

 

Polecam ze wzgledu na skutecznosc!!!

 

Sma sie przekonałem bo kupiłem i jest rezultat i zainteresowanie uzytkowników!!!!!

 

 

Sma kiedys kupiłem na allegro mailing do 38tys za jakies 20zł

 

ale nawet nie było 100 nowych IP wiecej!!!!

 

tak wiec tylko firmy mailingowe sa skuteczne, zadne bazy maili do kilku dziesieciu tys!!!

 

tak wiec zastanów sie sto razy przed zakupienniem takiej reklamy...

Link to comment
Share on other sites

najlepiej kupić mailing po przez stronę firmy mailowej. I mamy wtedy wgląd w statystyki. Jeżeli kupujemy z allegro to tak samo powinniśmy zapytać przed kupnem czy bedziemy mieć możliwość sprawdzania statystyk reklamy. Wtedy porównujemy to z licznikiem na stronie i mamy pewność co do zakupionej reklamy.
Link to comment
Share on other sites

nieraz wykupywalem mailing na alegro, niby do 25 000 osob i raptem na moja strone weszlo 100 osob wiecej niz zwykle. Czy mailing jest tak malo skuteczny? Czy poprostu ktos mnie oszukal

 

Najlepszy mailing to taki, który jest spersonalizowany - czyli dopasowany do twoich potrzeb. Powinieneś poprosić przez zakupem WM-a o poradę - pokazać mu strone, którą chce reklamować - a wtedy UCZCIWY admin wybierze dla ciebie najlepszą oferte z najlepszym efektem. Podkreślam UCZCIWY, natomiast nieuczciwy admin wepchnie ci kit żeby z pozoru zarobić więcej - jednak nie muśli już o tym że możesz zostać jego stałym reklamodawcom.

Link to comment
Share on other sites

nie zostałeś oszukany :)

 

bo to normalna baza mailowa :) nie wiadomo jak długo chodzi po necie i ile osób ją ma, tak więc wiekszośc osób z tej bazy zmieniła już maile (bo pewnie z takiej bazy nie ma jak sie wyrejestrować, a spam przychodzi cały czas i coraz więcej)

 

pozatym w przeciewieństwie do firm GetPaidowych tu nie ma żadnej korzyśi dla wchodzącego, żęby choćby zerknąć na stronę, więc jeżeli tutuł i pierwsza linijka tekstu nie zaciekawią, to nie ma co się łudzić, że ktoś wejdzie

 

tak więc 100 wejść na 25,000 maili ze starej bazy to moim zdaniem dużo ;)

Link to comment
Share on other sites

Generalnie sprawa wygląda tak (napiszę dużymi literami, żeby każdy newbies widział - jak mod uzna, że "krzyczę" to niech zmniejszy litery):

 

KUPUJĄC JAKIKOLWIEK MAILING NA ALLEGRO LUB GDZIEKOLWIEK, GDZIE NIE ZNASZ POCHODZENIA PYTAJ SKĄD MA TĄ BAZE DANYCH. W PRZECIWNYM RAZIE NIE DOŚĆ, ŻE SKUTECZNOŚĆ FATALNA TO JESZCZE MOŻESZ ZOSTAĆ POSĄDZONY O SPAM.

 

Generalnie sprawa wygląda tak, iż słyszałem o istnieniu tzw. pająków - programów do przechwytywania adresów e-mail wśród internautów. Poza tym wiele baz danych jest ostatnio sprzedawanych za kilkadziesiąt zł na allegro. Pytając sprzedającego skąd ma tą baze odpowiedział - zbierał i że jest legalna. Gdy zapytałem w jaki sposób ją zebrał gość zobaczył, że sprzedaje na allegro mailingi a nie bazy danych i odpisał - z konkurencją nie gadam :lol: Jaka to konkurencja gdy faktycznie chciałem kupić tą baze gdyby pochodziła ze znajomego źródła.

Poza tym wiele baz jest takich, że ludzie wcale nie wyrażają zgody na otrzymywanie maili reklamowych tylko gdzieś się zapisują. Kolejny powód by być posądzonym o spam.

Następne pytanie - jaka jest pewność, że było to 25.000 maili? Może było w rzeczywistości 250 a gość pomnożył razy 100 żeby sprzedać?

Na koniec jeszcze kilka słów na temat strony sianko - tam też jest taka baza danych nie wiadomo skąd? Userów ledwo 900 a dopisanych 19.000 - tam też nie warto reklamować a admin unika odpowiedzi skąd jest baza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use