Jump to content

pretty-penny.com


rob
 Share

Recommended Posts

To po co się rob w ogóle pytasz - chcesz zobaczyć jak się reklama udała i czy reputacja firmy poszła w górę?

 

Najpierw popracuj nad firmą, daj szansę ludziom ją sprawdzić, a dopiero potem pytaj o rzeczy na jej temat...

 

A tak ogólnie to nawet niezłe warunki dałeś użytkownikom...

Link to comment
Share on other sites

Czy kazdy , kto załyzy swoja firme musi ja " reklamować " w taki sposob ze pyta o nia jak zwykly " klikacz " ? Nie moze sie przyzanć ze to jego ?

 

Chyba prawie każdy :P Czy ktoś widział, żebym zakładał jakiś temat o KasaNaPiwo? Według mnie każdy dobry produkt sam się reklamuje i ja wychodzę z tego założenia. A co do prett-penny to jak widać produkt nie jest dobry skoro WM go na siłę reklamuje. Chyba, że się rozwinie w co wątpie.

Link to comment
Share on other sites

No wygląda całkiem całkiem - grafa przejrzysta, nie rzuca na kolana ale też nie dystansuje firmy na starcie i jest w porządku. Domena com za co plus. Skrypt mógłby być lepszy, ale nie każda firma musi być genialna. Nazwa trochę lepsza dla anglojęzycznej strony (nawet zdecydowanie lepsza - mało który Polak wie co znaczy tytuł - no może przesadziłem, ale zapewne nie każdy). Nagrody za ref contest nieco niskie, ale nie tylko tym człowiek żyję. Jednak jedna rzecz mnie razi. Admin mało znany i przede wszystkim mało udziela się na forach! Rob pogadaj trochę z ludźmi bo inaczej niewiele wskórasz. Bo skąd niby masz znaleźć reklamodawców? Generalnie powiem tak - firma prezentuje się nieźle - nie rzuca na kolana, ale może się podobać. A jak na admina znikąd i nie udzielającego się na forach znakomita.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use