Jump to content

Ktos przegrywa moje pieniadze


iwonkar
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy ktos moze mi pomoc ?Jestem samotnym klikaczem , ale bardzo aktywnym i po raz drugi w kilku firmach ktos wlamal sie na moje konto i przegral wszystkie pieniadze :( czy jest sposob , aby sie tego ustrzec , czy dac sobie spokoj z klikaniem. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

1. Nie należy rejestrowac firm na e-mail typu tlen.pl, o2, go2.pl ponieważ znajdują sie na bardzo łatwo dostepnym serwerze komunikatora"tlen" gdzie to włamania posłuży nawet banalny trojan ściągniety z sieci p2p. Jeśli juz zdecydujemy sie zapsisywac pod ten meil odrazu kasujmy powitalny gdzie znajduja sie informacie o naszym koncie jak haslo, login ipt.

2. Choc jest to dosc żmudne i dosc nie wygodne do kazdej firmy najlepiej miec inne haslo zawierajace i litery, cyfry oraz znaki typu :,*&^/"][}

3. Zapezpieczyc swoj komputer programem antyvirusowym itp. polecam norton2007 swietnie blokuje jakie kolwiek proby wejsca na moj komputer jak i chroni przed nie pozadanymi smieciami.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
W reklamach Złotówki są albo wirusy , albo zużycie procesora 100%, unikam ich jak ognia , ale nie zawsze są opisane.Czy to jest złośliwosc admina ?

 

W pewnym sensie tak - to admin decyduje przecież, co umieszcza na promowanych stonach. Odpowiedzią jest korzystanie z FireFoxa z zainstalowaną wtyczką NoScript - wtyczka ta pozwala na uruchamianie się skryptów na jedynie zatwierdzonych stronach.

Link to comment
Share on other sites

W reklamach Złotówki są albo wirusy , albo zużycie procesora 100%, unikam ich jak ognia , ale nie zawsze są opisane.Czy to jest złośliwosc admina ?

 

 

Skoro w reklamach Złotówki są wirusy to chyba powinnaś poinformować o tym admina Złotówki a nie admina Twoja Reklama.

 

W ptp Twoja Reklama nie ma i nie było reklam Złotówki !!!

 

 

 

 

 

---

pozdrawiam

Wm Twoja Reklama

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use