Jump to content

Pytanie o kokurs klikaczy?


markonix
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem wnim wziasc udział bo trzeba przyznac ze nagorody zachęcają ale mam pytanie?

 

Jak liczone jest 100%. Mam na mysli to czy to nie jest tak przypadkiem że użytkownik mayday zostawil sobie kilka reklam e-mail i je wykilkał zaraz po rozpoczeciu kokurnsu i teraz 100% reklam to nie jest 100% tych które były wysłane do userów podczas trwania kokursu tylko tyle ile wyklikała osoba z pierwszego miejsca. Jest to troche nieuczciwe jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Ze względu na brak możliwości przerobienia skryptu, aktywność w konkursie klikaczy liczona jest od ilości kliknięć a nie od ilości wysłanych reklam. Jako wyznacznik 100% przyjęliśmy osobę, która ma najwięcej kliknięć w danym miesiącu.

 

Co do twojego stwierdzenia, że jest to nieuczciwe jest bezzasadne.

Zawsze przecież i ty możesz zostawić sobie kliki na następny miesiąc więc o nieuczciwości nie może być mowy. Każdy ma równe szanse.

 

 

 

---

pozdrawiam

Wm Twoja Reklama

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu, gdy byłem jeszcze uczestnikiem programu Twoja Reklama, udało mi się 2 lub 3 razy zdobyć pierwsze miejsce w konkursie klikaczy - a więc jest jest to jak najbardziej wykonalne.

 

markonix - jeśli widzisz, że teraz nie masz szans to po prostu przygotuj się do następnej rundy.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use