Jump to content

Gomez PEER, Advercash, BuxCash - pytania...


jaskowice1
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanie najpierw odnośnie Gomes PEER, więc tak :

 

1 pytanie. - Po ilu minutach "siedzenia" na tym będzie status active ?? Ja mam 105 minut i narazie mam jeszcze stan pending...

 

2. Ile się zarabia miesięcznie jeśli "siedziałbym na tym" 120 minut dziennie... albo 180 minut dziennie... przy statusie pending i przy statusie active ??

 

Teraz pytanie odnośnie Advercash

 

Jestem już użytkownikiem sprzymieżeńców Advercash, czyli Turbobux i Titanclicks i mam problem z zarejestrowaniem się na advercash.net ponieważ gdy wypełniam dane w "sign up" przyciskam przycisk i wyskakuje mi błąd "You are not to create more than one account per computer.

Sorry for the inconvenience.". Ten błąd znaczy chyba że już mam konto na tym IP, ale to jest nie prawda, nie mam konta na Advercash - wogóle... :/ Więc niewiem co się dzieje...

 

BuxCash

 

Moje pytanie wiąże się z reklamami, które powinny być wyświetlane do klikania na buxcash.com ale ich nie ma - wogóle. Jest tylko "kawałek" tabelki i nie ma żadnego linku, gdyby to miało znaczenie to mam Mozille Firefox...

 

A teraz pytanie takie ogólne...

 

Jaki jest najlepszy serwis oferujący wysokie zarobki w $ lub w funtach... Bo szukałem w funtach, ale znalazłem tylko jeden EnglandBux, czy coś takiego, ale admin pewnej stron zajmującej się takimi sprawami napisał mi, że go z tamtąd wyrzucili, więc się tam nie rejestrowałem i kieruje się do was z pytaniem jakie serwisy polecacie na zarabianie $ i funtów...

 

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzenie mi na wszystkie pytania...

 

Pozdrawiam $$

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie najpierw odnośnie Gomes PEER, więc tak :

 

1 pytanie. - Po ilu minutach "siedzenia" na tym będzie status active ?? Ja mam 105 minut i narazie mam jeszcze stan pending...

 

2. Ile się zarabia miesięcznie jeśli "siedziałbym na tym" 120 minut dziennie... albo 180 minut dziennie... przy statusie pending i przy statusie active ??

Otrzymasz status Active, kiedy Ci go przydzielą - nie ma reguły. Możesz czekać kilka dni, możesz czekać kilka miesięcy... A ile tam się zarabia? Obecnie widzisz jak szybko rosną Twoje zarobki - w takim samym tempie będą leciały, gdy otrzymasz status Active. Po prostu na dzień dzisiejszy (ze statusem Pending) nie otrzymasz wypłaty i Twoje konto zostanie wyzerowane na koniec miesiąca.

 

Teraz pytanie odnośnie Advercash

 

Jestem już użytkownikiem sprzymieżeńców Advercash, czyli Turbobux i Titanclicks i mam problem z zarejestrowaniem się na advercash.net ponieważ gdy wypełniam dane w "sign up" przyciskam przycisk i wyskakuje mi błąd "You are not to create more than one account per computer.

Sorry for the inconvenience.". Ten błąd znaczy chyba że już mam konto na tym IP, ale to jest nie prawda, nie mam konta na Advercash - wogóle... :/ Więc niewiem co się dzieje...

Skontaktuj się z adminem w tej sprawie.

 

Na pozostałe pytania nie znam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest najlepszy serwis oferujący wysokie zarobki w $ lub w funtach... Bo szukałem w funtach, ale znalazłem tylko jeden EnglandBux, czy coś takiego, ale admin pewnej stron zajmującej się takimi sprawami napisał mi, że go z tamtąd wyrzucili, więc się tam nie rejestrowałem i kieruje się do was z pytaniem jakie serwisy polecacie na zarabianie $ i funtów...
Najlepszy to taki - który płaci.

Polecam bux.to - otrzymałem jedną wypłatę - i czekam na drugą. Ostatnio jest codziennie 11 - 12 linków po $0.01. Chyba nigdzie tyle nie ma.

Drugą godną polecenia jest wordlinx.com - wypłatę dostałem, - a uzbierałem minimum sam, bez poleconych.

Z adbux.org też dostałem wypłatę - ale nie polecam tej firmy. Zdradzili ideę linków jednocentowych.

Polecam także payperuse.eu - zarobek w €.

Link to comment
Share on other sites

juz mam konto active na gomez peer i zwracam sie do was z pytaniem ile teraz bede zarabiac ?? jak nie mam zadnych ref. i siedze przynajmniej 4-5 godzin dziennie na komputerze... przewaznie na internecie... acha do tej pory mam 915 minut online a 25 minut processing time i niewiem co to oznacza to processing time :/ moglby mi ktos odpowiedziec na te pytania co zadałem
Link to comment
Share on other sites

zwracam sie do was z pytaniem ile teraz bede zarabiac ??

 

Przecież już odpowiedziałem Ci na to pytanie...

 

Gdy otworzysz aplikację Gomez Peer, w lewym dolnym rogu, w rubryce Monthly $$$ widzisz dokładnie, ile wynoszą Twoje zarobki.

 

Processing Time oznacza czas pracy Twojego procesora, jaki został zużyty do obliczeń przez Gomez Peer.

 

Uruchamiając aplikację na 3 godziny dziennie być może po roku uzbierasz wymagane minimum...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use