Jump to content

eurocentbux.com


pasek1948
 Share

Recommended Posts

Początkowo wypłata była na PayPal, - teraz zmieniono na AlertPay lub egold.

Mam problem z wpisaniem numeru konta egold w profilu.

Próbowałem wpisać sam numer, próbowałem wpisać "egold xxxxxxx", - nie przyjęło też wpisu typu "http://xxxxxxx.e-gold.com/".

Teraz jest informacja, że wpisać egold w postaci:

Adresse Email AlertPay ou Numéro de compte e-gold,( sous la forme XXX...@egold.com) pour les paiements:

Nie znam takiej formy podawania egold w postaci adresu email - ze znakiem @. Może ktoś wie o co tu chodzi?

PS - udało się - trzeba wpisać w formie "xxxxxxx@e-gold.com/".

Link to comment
Share on other sites

Nie znam takiej formy podawania egold w postaci adresu email - ze znakiem @. Może ktoś wie o co tu chodzi?

PS - udało się - trzeba wpisać w formie "xxxxxxx@e-gold.com/".

 

Proste - skrypt buxa jest przystosowany do adresu PayPal, który zawiera znak @. Wpisanie xxx@egold.com jest jedynie informacją dla admina, jakiego procesora używasz i jaki jest numer konta, a wypłaty dokona ręcznie, dlatego taka konstrukcja nie musi spełniać żadnych standardów.

Link to comment
Share on other sites

Ta ilość linków nie podoba mi się.

Wczoraj dzięki tej ilości uzbierałem minimum, - niestety, - wypłacić się nie da!

Można wykorzystać tylko do reklamy!

 

Ooooooo, Moderator używa fragment z mojego postu, który osobiście wyrzucił do śmieci:D

Wystarczy przeczytać info od admina ECB i wszystko będzie jasne.....

Link to comment
Share on other sites

Ooooooo, Moderator używa fragment z mojego postu, który osobiście wyrzucił do śmieci:D

Wystarczy przeczytać info od admina ECB i wszystko będzie jasne.....

Widocznie lubię grzebać w śmieciach, - chyba nie zabronisz mi tego.

Swoją drogą bardzo jestem ciekaw co też napisał admin w info, - bo prawdę mówiąc nie jestem już w tej firmie. Poprosiłem admina o usunięcie mojego konta - i na drugi dzień spełnił moją prośbę. Zrobiłem to z takiego powodu, że moje konto - przeszło $10 - zostało wyzerowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use