Jump to content

problem z przyjmowaniem wpłat na MB


darekr
 Share

Recommended Posts

napisałem do Admina maxx24 co sie dzieje z moją kasą którą zarządałem. Przysłał mi nastepującego maila:

 

<<Hallo,

 

if i transfered the money, moneybooker says to me that your acc is canceled

or something. Please check your Acc.

 

 

Greets

 

Ralf>>>

 

Na konto loguje sie bez problemów, adres e-mail jest zweryfikowany. Napisałem do MB prośbe o sprawdzenie. Może ktos wie o co może chodzić. Adres e-mail w maxx24 jest na pewno poprawny

Link to comment
Share on other sites

podczas próby przelania na to konto pojawia się komunikat:

 

There was an error processing your request: You may inform the beneficiary that they cannot receive money to their Moneybookers account for security reasons and ask them to contact service@moneybookers.com in case they would like to receive payments again.

 

Chyba najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby założyć sobie nowe MB jakoże na tamtym nie mam nic kasy. Może ktos poleci z jakiego adresu poczty skorzystac, moze oni nie chcą @wp.pl

 

a maxx24.de to cos w rodzaju klamm, czyli odswiezanie stronki

 

EDIT

Własnie załozyłem nowe MB

Czy mógłbym kogos poprosić o przelanie paru centów aby sprawdzić czy wszystko jest ok, oczywiście zrekompensuje to przelewem z e-gold

mój nowy login

 

oldspice3@op.pl

z góry dziekuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Migol: Dzieki za pomoc, na E-gold poszła kasa+ prowizja ;-) A co do maxx24.de to jest to dobre zeby lose zamienić na Euro, co prawda po niskim kursie ale zawsze cos. A co do zapisu to odezwe się jutro w tej sprawie do Ciebie

 

Wichura: dodanie nowego adresu nic nie zmieniło. Myśle że konto jest zablokowane, przez 5 miesięcy nie było na nim żadnej transakcji, może to jest powód. Zresztą napisałem do Admina MB wyjasnienie całej sytuacji i poprosiłem go o skasowanie tego starego MB więc chyba głowy mi nie urwie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use