Jump to content

www.bestpaidbux.cn -problem


bsinkowski
 Share

Recommended Posts

Witam.Od paru dni na tej stronie gdy się zaloguję jest OK ale gdy dam SURF to nie nalicza mi klików tak jakbym był nie zalogowany bo dalej jest napis LOGIN mam tam 7,5$ a 10 to minimum przy tylu linkach co tam mają to parę dni i bym zlecał wypłatkę.

Mógłby mi ktoś napisać po Angielsku coś co bym mógł wysłać do Admina tej strony żeby mi wyjaśnił co jest.Proszę o pomoc bo szkoda kaski i tego klikania tam.

Miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

tu bym się zgodził, że szkoda czasu, i na wysyłanie emaili też nie ma co marnować czasu, bo sam wysłałem do nich klika, a nie dostałem żadnej (a ja mam u nich na koncie trochę więcej, niz 7,5 $, ale raczej nie mam złudzeń i nie liczę na wypłatę od nich).

 

Co można mysleć o buxie, który oferuje kliki za 0.025$, a sprzedaje reklamy po 10$ za 1000 reklam ! Czyli klikersom (czyli nam) płaci 25 $ za 1000 reklam, a sam pobiera 10 $. Różnicę dopłaca z własnej kieszeni ?? Mogą nawet wypłacić pierwszym szczęściarzom jakąś kasę, ale tylko po to, żeby zebrać pozytywne opinie (coś jak mechanizm oszustw na Allegro).

Take buxy jak 07bux, czy extra10.com pobierają ok 15-20 $ za 1000 reklam, a płacą nam ok 10 $ za obejrzenie 1000 reklam (czyli 0,01 $ za klik).

 

Wniosek: bestpaidbux.cn to kolejny, pie... scam !

 

Ale jeśli dobrniesz do 10$ będziesz mógł wymienić tę wirtualne 10$ na swoją reklamę. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use