Jump to content

sposób na paypal


krzychu
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
hmmm no rzeczywiscie nie mam zweryfikowanego zaraz to zrobie zobaczymy co i jak bo: przy niemieckiej rejestracji bylo zapytanie "w jakim kraju sie znajdujesz napisalem Polen zaraz dam do wer. i zobaczy sie co i jak :wink:
Link to comment
Share on other sites

ehh w tej weryfikacji mam podac karte kredytową (nr itp.) to ma byc ta weryfikacja??

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa czekaj nie skojarzylem

 

ja i tak nie mam zamiaru wyplacac pieniędzy tylko kupować reklamy z tego konta czyli to chyba moge :) (oby)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. kupwac.. przy kilku dolarach na kocnie .. mozesz sie psotkac z zablokowaniem konta.. tak jak mówił przedmówca.. widza Twoje IP i skrypt zapewne ma odrazu kraj obok i sprawdzają odrazu co i jak .. czy ktos nie oszukuje..

 

jezeli chesz tak robic .. mozesz zapisac sie jako polak .. prawda? bo mówiłęs ze nie bedziesz wypłacał czyli sproobj bez kombinacji

 

pozdro

manej

Link to comment
Share on other sites

złodzieji ? poniewa zawsze polacy cos musza spier**** , jak robisz z interesy z polakiem to muisz uwazac , zeby Cie nie okradł . - tak myslą inni .. oczywiscie sa wyjatki .. pomijam .. ale tak nas widza europie.. ianczej.. dlatego nie pogłebiajmy tego dalej.. nadajmy temu inne oblicze.. polaków .. dopooki tutaj jeszcze mieszkam :P
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to myślę sobie że skoro to skrypt sprawdza sobie skąd dany user się loguje to jest sposób na ominięcie tego. Ale skoro w regulaminie jest napisane że nie podawać sposobu na oszukiwanie tonei napisze na pw też nie bo jak bym miał każdemu pisać to by mi za dużo czasu zajeło chyba że admin pozwoli to napisze tutaj co i jak
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha. Może i oszukasz scrypt, ale musisz zweryfikować dane (miejsce zamieszkania itp). Nie wiem, po co ci paypal jak nie będziesz mógł z niego korzystać :P

 

Tak jak myślałem chcaił użyć proxyy..........

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
Dostałem ostatnio oferte zakupu konta PP od zaprzyjaźnionego gościa ze stanów.

Czy jak już będe miał PP to bede mógł go obsługiwac z polski tak żeby nie zablokowali mi konta?

 

 

Tak będziesz mógł korzystać z polski. Mam pytanko jak chcesz wypłacić kasę z PP?

Link to comment
Share on other sites

a co to za problem przelać kase na inne pp, komuś kto wymieni ci je na e-g/mb, takie oferty są na każdym zagranicznym forum o getpaid

 

Hmmm no tak, ale za przelewy paypal -> Egold, MoneyBookers biorą prowizje ok. 10%. Amadeo ile miesięcznie będziesz chciał przelewać kasy z pp? Bo mógłbym je wymieniać na E-gold lub na polski bank.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use