Jump to content

[wydzielony] piramidka finansowa


artimman
 Share

Recommended Posts

Witam,

opracowałem dla strony demonstracje metody "Pięcio dolarowej" wielokrotnie spotykanej na stronach internetowych.

 

Jesteś zainteresowany/a pracą w Internecie, spróbuj metody Skarbonka pięć złotych ›› .

 

Główkowałem nad tym jakiś miesiąc http://www.artimman.ddl2.pl/images/smilies/icon_idea.gif i pierwsze rekordy wskazują, że system działa, także polecam.

 

Na stronie możesz też pobrać gotowca do metody - szablon strony www (free), zaczerpnąć informacji na temat e-pracy... and more.

 

Chcesz mieć własną stronę biznesową, możesz zacząć o gotowca, dowolna modyfikacja, instrukcja instalacji w kilku krokach.

 

Zanim powiesz nie :o zacznij grę.

Nic nie obiecuję, powiem tylko, do dzieła jeśli wierzysz w swoje pięć minut $$

Link to comment
Share on other sites

Metoda $5 !??? Wszędzie jej pełno i w całym Necie, zapytam więc gdzie, kto i dlaczego nie w Polsce?

Do autora Robert Kiyosaki nie mam pewności, nie sprawdzałem dokładnie, informacje znalezione w Internecie i fragment txt "5 dolarowa metoda" R. Kiyosaki. Stąd też pomysł, aby coś takiego opracować, poza tym gotowy szablon strony z instalacją też się komuś przydać może, a ja może zaspokoję swoją ciekawość, ponieważ to ciekawy temat.

... a propos (jak na śmieciowisko, jak na śmieci których wszędzie pełno, do kosza z metodą).

Link to comment
Share on other sites

Aby wiedzieć jak działa taki system nie trzeba być Einsteinem. Łatwo się domyślić, że z czasem jest coraz trudniej... (nie widzę tutaj sensu rozwodzenia się nad tematem, krótko powiedziałbym, że zawodzi człowiek, nie system).

 

Co do mojej demonstracji zaprojektowałem ją uczciwie.

Każdy kto zainwestował piątaka mial szanse na swoje pięć minut.

 

Prosta pętla:

for ($u=1; $u < i tego byłem ciekaw; $i++) {

echo "Użytkwników Netu ciągle przybywa, a nie przeciwnie...";

}

i nieco bardziej złożony mechanizm.

 

Nikogo tutaj nie namawiając, wręcz odwrotnie (na tej stronie życie to gra).

A nie jednemu ta gra dała by nie tylko zysk jakiego nie da żaden bank, czy instytucja, ale i wspomniane jego (użytkownika) pięć minut za pięć złotych.

Ale nawet tutaj mamy dalej taką samą rzeczywistość (polską). Równie dobrze można przestać myśleć... wyłączyć kompa, włączyć TV i obejrzeć tem sam film po raz wtóry.

Ograniczony system i My razem z nim, przetrzyjmy oczka, ciekawe... :555:

 

Nie szukałem w Google... nie wszyscy myślą tak samo.

Thank's for message.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use