Jump to content

Nowa Wyszukiwarka (bid nawet 21c)


Recommended Posts

Jak w temacie za kilka dni rusza nowa wyszukiwarka :)

Wlaścicielami są Polacy

 

Troche info na temat niej:

 

:arrow: minimum do wypłaty 10$ (wypłata co miesiac po przekroczeniu minimum)

:arrow: procent za poleconych - 5%

:arrow: to co wszytkich interesuje najbardziej... bidy sa rozne... porownac moge bez problemu z SearchDrifter i OmegaSearch - ja narazie najwyzszy bid jaki znalazlem to 21c... znalazlem takze inne np: 15c :lol: ...

:arrow: jak juz troche rusza ;) - to poznej bedzie mozliwosc trzymania portalu na ich serwerze :)

 

to narazie tyle info :)

Link to comment
Share on other sites

To bardzo szkoda że nie zlicza z polski bo napisałem kiedyś fajny program, którego uzywa sporo ludzi, (wiem bo męcza mnie z pytaniami o aktualizacje i dodatki) i mógłbym zrobić sobie info z sieci. A która wyszukiwarka zlicza wyszukiwania z polski i na 100% płaci najlepiej e-gold
Link to comment
Share on other sites

searchtrace to oszuści !!! :sad: :sad: :sad:

 

skasowali mi konto za nic.... pisałem do nich , pytałem co się stało ... i żadnej odpowiedzi nie dostałem.... powtarzam jeszcze raz

 

searchtrace to oszuści !!!

Link to comment
Share on other sites

searchtrace to oszuści !!! :sad: :sad: :sad:

 

skasowali mi konto za nic.... pisałem do nich , pytałem co się stało ... i żadnej odpowiedzi nie dostałem.... powtarzam jeszcze raz

 

searchtrace to oszuści !!!

 

Może zmieniałeś układ słówek i nie pytałeś się adminów czy akceptują twój portal.... Może za to wyleciałeś :?:

Link to comment
Share on other sites

zadam pytanie: czy czytałeś FAQ/RULES i NEWSY :?: jeśli nie to przeczytaj a potem narzekaj :!:

 

mówisz chyba o inneh wyszukiwarce .... owszem jest dział terms, czytałem i nadal sądze że nie złamałem żadnego punktu... skasowali mi konto, straciłem kase, którą na nim miałem, poleconego i kase którą wydałem na reklamy .... więc chyba mam prawo narzekać!!!

 

jeszcze jedno: jestem w 2 innych szukarkach i tam robie dokładnie to samo... i nikt mi konta nie kasuje a nawet dostałem już wypłaty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use