Jump to content

Nowa Wyszukiwarka (bid nawet 21c)


Recommended Posts

jest jakiś sposób aby udowodnić że ten traffic to nie moja wina? JA NIC NIE ZROBIŁEM - ale was to i tak nie przekona a ja nie mam już innych argumentów....:(

moja przygoda z ST skończyła się zanim się jeszcze zaczęła... w każdym razie nie polecam tej szukarki - można wylecieć z "bliżej niewyjaśnionych okolicznościach" co na własnej skórze doświadczyłem....

Link to comment
Share on other sites

wiem ze za "niewłaściwy traffic"... no i co z tego wynika? dalej uważam że nic nie zrobiłem a ten "niewłaściwy traffic" to albo pomyłka albo jakiś żart...

 

ROTFL ...

 

owszem mogłes nic nie zrobić bo jeśli puszczałeś reklame to ludzie czasem klikają w wyszukania a jesli byli z poza wyznaczonych krajów lub klikali przez proxy to własnie zrobili "niewłasciwy traffic" - i tu troche wyrozumiałości powinien wykazać WM bo to nie jest pośrednio wina reklamożercy ... inną sprawą jest czy w reklamie było umieszczona informacja, ze wolno klikac z dnaych tylko krajów

 

zupełnie inną sprawą jest to, że od takich wpadek można się zabezpieczyć (ze strony WM) i miec w skrypcie filtr na proxy i kraje, które WM traktuje jako wyalienowane ;)

 

można wylecieć z "bliżej niewyjaśnionych okolicznościach" co na własnej skórze doświadczyłem....

 

gdyby każdy WM odpowiadał każdemu dlaczego wyleciał musiałby miec drugą osobę do wyjasniania takich kwestii ... bo wtedy KRAJAN z reguły wdaje się w ciężką dyskusję ...

 

A może wyleciałeś za polemikę na tym forum :?: ;)

 

ale to tylko moje dywagacje

Link to comment
Share on other sites

 

zupełnie inną sprawą jest to, że od takich wpadek można się zabezpieczyć (ze strony WM) i miec w skrypcie filtr na proxy i kraje, które WM traktuje jako wyalienowane ;)

 

 

i mowisz ze taki skrypt nie jest zakazany ? mam taki skrypt ze rozpoznaje jezyk przeglarki i bym mogl sobie ustawic zeby mi przekierowywal nie na szukarke ale dajmy na to moja tabelke getpaid ......

inna sprawa skrypt rozpoznajacy proxy ? skad go wziac ? qrcze martwie sie tym bo jak patrze w statystkyki to mam tam 17 proxy.aol.com i lipa wylece przez jakiegos proksiaza...

 

 

a wiec tak mam 2 pytania :

1. czy nie wylece z szukarki za taki skrypt co by przekierowywal niechciane kraje na tabelke getpaid albo cholere gdzie

2. skad wziac skrypt co rozpoznaje proxy ?

Link to comment
Share on other sites

zadnych konswekwecji ..najwyzej on moze miec konto zablokowane.. Ty nie masz kaski i nie masz konsekwencji.. jezeli on jest z poslki i ma przyuścmy opjce SEARCH zaznaczoną.. no to moze byc ciepło :] ale TObie nic nie zrobią.. bo to nie Ty zawiniełes ...:)
Link to comment
Share on other sites

jest przyjęta jakas czyli chyba wszedzie te kraje mogą szukac. .TYLKO one :

 

Only following contries allow to search:

United States, Canada, Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland,

France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use