Jump to content

e-gold bezpieczniejsze


wichura
 Share

Recommended Posts

e-gold wprowadziło nowe zabezpieczenie polegające, o ile dobrze zrozumiałem, na tym, że w momencie logowania sprawdza IP i przeglądarkę i jeśli nastąpiła jakaś zmiana to wysyła na pocztę numer PIN, który trzeba dodatkowo wpisać w ciągu 15 minut, aby dokończyć logowanie

 

ps. w końcu !!!

Link to comment
Share on other sites

heh a ja mam problem bo wyskakuje mi okno do wpisania PIn'u a ja go nie znam. NIe dostalem takze zdanej poczty z PIN'em. Moze ktos wie co trzeba zrobic w takim wypadku

 

no i tutaj pojawił się chyba problem niedochodzenia maili na niektóre poczty...

Link to comment
Share on other sites

No i tu jest chyba problem. Miałem konta z emailami na Interię i WP. Piny nie dochodzą. Założyłem nowe konto na stałe IP ( w pracy) i dobrze się loguje bez dodatkowych opcji. Z tamtych kont już się chyba nie da wyciągnąć kasy, bo na pewno na Interię nie wysyłają maili lub one są odrzucane i qrcze kilkanaście dolców mi ucieknie. Może postarają się coś jeszcze zaradzić ,żeby ludzie mogli odzyskać kasę.
Link to comment
Share on other sites

na szczescie mialem na koncie ledwo 2.3$.

zalozylem teraz nowe konto , a maila mam na yahoo i doszedl bez problemu.

A czy da sie np odzyskac kaske przez Kantor. bo tam trzeba podac tylko numer konta egold i np przelac na mooneybookers.

Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

hmm... temat o Egoldzie.. czy wie ktos moze czy mozna .. bez znajomosci hasła.. (zapomniałem) , bez mejla.. skaowili mi juz bo był nie aktywny

 

poniewaz miałem przerwe i mam na kocie 10$ i ciekawe czy ono jeszcze jest do odzyskanai czy mi nie skasowali czy cos taiego.. jak myslicie ?

Link to comment
Share on other sites

a na wp bedzie dochodzilo? - te piny sla tylko jezeli zaloguje sie na egold z innego kompa?

\\\\\\\\\\\\\\\\

kurcze na wp chyba nie dochodza w takim razie co mam zrobic? zalozyc sobie onwe konto egold z innym mailemi poznieniac we wszystkich firmach numer EG?

Jezeli to jest jedyny sposob to jaki mail polecacie?( w jakim portalu?- jaki jest najlepszy do zarabiania w necie?)

////////////////////

ok jednak doszlo uffffffff juz sie balem

a w jakim portalu warto sobie zalozyc mail zeby nie bylo z nim zadnych problemow?macie jakies propozycje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja mam maila w o2 i mi pin nie dochodzi momo tego ze na poczatku bez problemów dochodzil i maile i pinu dochodziły a teraz juz od jakiegos czasu ZONK ;(

Odechciewa mi sie zarabiać kiedy tylko pod nogi rzucaja mi kłody :/ teraz kasa z e-golda mi przepadnie choc jako poczatkujacy duzo nie mialem ale zawsze cos!

Wiec jaka poczte polecacie jaka jest na 100% sprawna? zna ktos jakąś? ..moze musi byc z domeną com ??

Prosze o rade

Link to comment
Share on other sites

Najpierw napisz do " o2 " może blokuja maile od e-gold bo traktują to jako spam. Napisz i przedstaw swoją sytuację, co do innej poczty to ja używam wp.pl i do tej pory nigdy nie miałem problemów a pin dochodzi w ciagu kilku sekund. Mam nadzieje że tak pozostanie :wink:
Link to comment
Share on other sites

ja też najpierw wpisalem im maila z wp.pl ale w ogole nie przyslali mi potwierdzenie do załozenia konta w e-gold(to bylo 5miesiacy temu) wiec przenioslem sie na o2 i działalo a teraz i na o.2 nie dziala :(

ale zrobie jak mowisz napisze do o2

dzieki

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use