Jump to content

Przerwa w dzialaniu 16-17.05


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Przerwa byla spowodowana niezapalceniem za dodatkowytransfer :(

Coz.. tylko dla tego ze nie wiedzialem ze mamy cos do zaplaty...

ale na szcescie szybko zaplacilem i admin aktywowal spowrotem konto :)

coz.. miejmy nadzieje ze historia sie nie powtorzy.. zaczne juz zbierac za pzrekroczenie transferu za ten miesiac ;) :roll:

Link to comment
Share on other sites

fiu jak dobrze ze juz jest :)

ps. moze cos Ci dolozyc do tego transferu ?

:) thanx za propozycje.. naraziesobei jeszcze z kasa radze... (choc w ciagu tygodnia stracilem wszytka kase - full reklam portalu - ktorego serwer padl i kasa w bloto, stracenie konta E-Gold, Forum :( ), ale jakby co to dam znac :D ;) - w ostatecznosci of course ;)

 

powoli zaczyna boleć cena popularności... ;-) To już powyżej 5 GB / miesiąc (?). Zacznij się martwić :-D

ostatnie dw amiesiace (praktycznie miesiace od anszego powstania ;)

troche powyzej 8GB miesieczenie :?

 

coz.. ale jestesmy :lol: Ja tak łatwo sie nie poddaje ;)

Link to comment
Share on other sites

(choc w ciagu tygodnia stracilem wszytka kase - full reklam portalu - ktorego serwer padl i kasa w bloto, stracenie konta E-Gold, Forum :( ), ale jakby co to dam znac :D ;) - w ostatecznosci of course ;)

 

 

to okropny tydzien masz :(

ja sobie zdalem sprawe niedawno ze ktos mi zniszczyl zycie ...

Link to comment
Share on other sites

niegdyś admini e9 nie blokowali kont ani nie zważali na transfer - VCF parę miesięcy przekraczało limity bez konsekwencji :-D Zapłaciłem za to (dosłownie) dopiero kiedy w skandaliczny pozbyli się mojego konta
Link to comment
Share on other sites

nie wierzę. mimo szumnych opowiastek na głównej stronie hostingów typu "jesteśmy wysoko specjalizowanymi pracownikami IT, mamy przygotowanie marketingowe, zależy nam na satysfakcji klienta " etc, zwykle taka "firma" to 2-3 osoby sprzedające miejsce na wykupionym (nie własnym fizycznie) dedykowanym serwerze.

Wszelkie opowiastki i działach u danego hostingodawcy włożyłbym do bajek. Psychologiczny chwyt - my się nie czepiamy, ale panie z księgowości... czyli dobry policjant-zły policjant

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use