Jump to content

Omega pomocy (wypłata)


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapewniam płacą.... trzeba odczekac swoje w kolejce ale płacą...

 

Wszyscy to wiedzą :lol:

 

no właśnie każdy wie że oni nie mają prawa zbankrutować (bo mają moją kase) :twisted:

hehe nie tylko twoją

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Hyperion dopoki nie dostana kasy od Feed to twoja kasa to tylko virtualne cyferki na ekranie twojego monitora i w ich bazie danych.

 

ja bym nigdy od pana nie chciał jakiś pieniędzy (ŻADNYCH)

 

a omedze wierze że staną na nogi :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Widzisz Hyperion dopoki nie dostana kasy od Feed to twoja kasa to tylko virtualne cyferki na ekranie twojego monitora i w ich bazie danych.

 

Rozumiem ciebie ale nie zaniżaj innych wyżej notowanych wyszukiwarek.

Konkurencja konkurencją, ale wyluzuj troche:))

Link to comment
Share on other sites

Czy mam zla opinie to nie bede dyskutowal .Na ogol ostro traktuje osoby ktore lamia regulamin mojej wyszukiwarki , stad na pewno beda sie pojawic niemile glosy .

Ja po prostu troche wiem jak to jest od strony wlasciciela jak i uzytkownika wyszukiwarki .

 

Czy ja namawiam darkmena zeby wyszukiwal u mnie ? Nie .

 

Po prostu staram sie czesci osob pewne fakty uswiadomic . Jak ktos ma ograniczone horyznty to nic na to nie poradze .

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Czy mam zla opinie to nie bede dyskutowal .Na ogol ostro traktuje osoby ktore lamia regulamin mojej wyszukiwarki , stad na pewno beda sie pojawic niemile glosy .

Ja po prostu troche wiem jak to jest od strony wlasciciela jak i uzytkownika wyszukiwarki .

 

Czy ja namawiam darkmena zeby wyszukiwal u mnie ? Nie .

 

Po prostu staram sie czesci osob pewne fakty uswiadomic . Jak ktos ma ograniczone horyznty to nic na to nie poradze .

 

 

No oj bardzo traktujesz z tego co wime ludzi którzy są w Twojej wyszukiwarce :cry:

Tylko niekiedy Wm nie ma racji i trudno mu się przyznać ale są tacy którzy potrafią...

 

A co do horyzontów to każdy che je poserzać, wieć nie bardzo rozumeim co chciałes przez to powiedzieć :?

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Hyperion dopoki nie dostana kasy od Feed to twoja kasa to tylko virtualne cyferki na ekranie twojego monitora i w ich bazie danych.

 

ja bym nigdy od pana nie chciał jakiś pieniędzy (ŻADNYCH)

 

a omedze wierze że staną na nogi :twisted:

 

no coż ... miłośc bywa i ślepa i głucha :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use