Jump to content

tania reklama


Svinecka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na reklame zbieralem jakies 2 tyg bez refow oczywiscie i mialem tam ponad 20 wyszukan. Ale puszczalem maila do wszystkich, w ktorym mozna podac tylko link(nie chcialo mi sie zbierac na tego drozszego i chcilaem sprawdzic jakie beda z tego wyniki.)Mysle jednak, ze gdybym puszczal zwyklego maila z opisem wyszukan byloby duzo wiecej:)
Link to comment
Share on other sites

oo to znam fajna firme - ze tez wczesniej o nie j ine pomyslalem:P, w ktorej jest tania reklama i przedewszystkim baaaardzo skuteczna - zwroci Ci sie dwukrotnie:) mozesz sie zglosic na PW lub GG to Ci wszystko powiem:) zreszta do tej firmy warto sie zapisac tez zeby sobie z zarobkow puszczac reklamki serdecznie zapraszam na PW i GG:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hm.. to nie ma tak ze ktos poda zloty srodek.. bo tzreba byc caly czas na bierzaco ;)

duza skutecznosc majareklamy w nowych firmach - tyhc co dopiero ruszyly... bo sa tam uzytkownicy "napaeni" na reklamy od tego systemu...pozatym zawsze na poczatku reklamy sa dosyc tanie- bo cenu bardzo zanizone ;).. czyli tzrebabyc w temacie - kto?, co? i kiedy? :D

Link to comment
Share on other sites

BoskieReklamy.czp.pl - oto chyba chodzi , znalazłem tą stronę tydzien temu i już 6 reklame u nich kupiłem :D ja zawsze kupuje Standart Szukarke i mam około 500 wyszukań :D:D szkoda że można puszczać tylko wyszukiwarki akceptujące polskie wyszukania ale gadałem z adminem i za 2 tyg będą takie co nie muszą polskich wyszukań akceptować :D Więc polecam!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use