Jump to content

tania reklama


Svinecka
 Share

Recommended Posts

>UWAGA< Ludziska to jest ściema >UWAGA<

 

Na forum Virtual-Cash człowiek ten został wysmiany:

http://www.szuwi.com/forum/viewtopic.php?t=13899&postdays=0&postorder=asc&start=40

 

A oto kolejny dowód na to że ta reklama jest ściemą!!

 

Na forum E-Money Ten sam dobrze wam znany Loss_AdKos również poleca do reklam wyszukiwarki strone http://boskiereklamy.czp.pl Tyle że jest jedna nieprawidłowość ponieważ na forum E-money napisał:

 

BoskieReklamy.czp.pl - oto chyba chodzi , znalazłem tą stronę tydzien temu i już 6 reklame u nich kupiłem ja zawsze kupuje Standart Szukarke i mam około 500 wyszukań szkoda że można puszczać tylko wyszukiwarki akceptujące polskie wyszukania ale gadałem z adminem i za 2 tyg będą takie co nie muszą polskich wyszukań akceptować Więc polecam!

 

Natomiast na forum Virtual-Cash napisał:

 

Niemam z tej firmy żadnych prowizji , dałem link tutaj bo wiem że wiele osób szuka bardzo taniej i skutecznej reklamy szukarki. kupiłem w tej firmie 2 reklamy "Standart Szukarka" z jednej miałem 10$ ( podałem słabe słowka 1-2 centowe)a teraz z drugiej miałem 30$ bo podałem moje najlepsze słówka. Straciłem 2$ a zyskałem 38$ to sie chyba opłaca co nie? jak chcesz moge ci dać skrin mojego konta ale na privie

 

Ludzie spostrzegawczy juz napewno zauważyli że istnieje tu pewna niezgodność co do ilości wysłanych reklam w tej firmie przez Loss_AdKos-a. A oba posty zostały wysłane w mniej więcej tym samym czasie. :) :lol:

 

Dodatkowo pikanteri całej sprawie dodaje fakt iż fAzI kupił reklame w tej firmie ale dziwnym trafem nazwa konta E-Gold tej firmy jest taka sama jak nick naszego kolegi :lol: więc dziwne by było żeby sam u siebie kupowałe reklamy czy to 2 czy 6. :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiedziałem ,ze taka reklama jest zapiękna i za duże przynosi zyski. Pierwsza chyba myśl jaka mi przyszła do głowy, to jaką oglądalność ma ta strona, jeśli jest tak zrobiona graficzna i wogóle jest pistawa. Wszystko już zrozumiałem i Wy też powinniście, że ten złek co prowadzi tę strone jest zwykłym naciągaczem, bo nie sądze, że taka stronka z taką grafiką i z samych htmlem mogła się gdzieś przebić i mieć wysoką oglądalność. To wszystko jest dosyć ciekawe, a zarazem śmieszne z tego względu, że w necie taka strona nie ma żadnych szans na przejście i wybicie sie =] Zero grafiki i zero tematyki =] Pozdro
Link to comment
Share on other sites

oto chyba chodzi , znalazłem tą stronę tydzien temu i już 6 reklame u nich kupiłem ja zawsze kupuje Standart Szukarke i mam około 500 wyszukań szkoda że można puszczać tylko wyszukiwarki akceptujące polskie wyszukania ale gadałem z adminem i za 2 tyg będą takie co nie muszą polskich wyszukań akceptować Więc polecam!

 

 

nie osmieszajcie sie , 500 wyszukan , nawet nie chciałby mi ise wchodzi na ta stronke , smierdzi na odległosc , gosc moogł powiedziec 90 to byłoby bardziej wiarygodne a tak ... ekkhh....

 

naprawde Fazi niewiem czemu tam kupiłes reklamke , bez urazy ale 3ba byc slepszym zeby uwierzyc w takei cos .

 

Pozdrawiam Fazi ;)

manej

Link to comment
Share on other sites

manej nie stresuj mnie :D

 

kupiłem zeby rozwiać wątpliwości, a $1 to wcale nie takakupa forsy

 

Apropo tej stronki to proponuje BANA dla Loss_adkosa za oszukiwanie i działanie przeciwko użytkownikom forum !!!!!

 

Ja z tą firmą nie mam nic wspólnego(jedynie pomagałem adminowi przy e-goldzie) - firma mi przynosiła duże zyski i zawsze w niej reklame kupowac będe.

Link to comment
Share on other sites

manej nie stresuj mnie :D

 

kupiłem zeby rozwiać wątpliwości, a $1 to wcale nie takakupa forsy

 

Apropo tej stronki to proponuje BANA dla Loss_adkosa za oszukiwanie i działanie przeciwko użytkownikom forum !!!!!

 

Ja z tą firmą nie mam nic wspólnego(jedynie pomagałem adminowi przy e-goldzie) - firma mi przynosiła duże zyski i zawsze w niej reklame kupowac będe.

Jak niemasz nic wspulnego jak masz.

Link to comment
Share on other sites

jush się dowiedziałem i faktycznie trzeba poczekać :D

 

p.s. cały czas rośnie kasa na koncie - jush jest ponad $70 dolców, więc chyba lossadkos nie kłamał, a my go tak zlinczowaliśmy :D:D

poczekam tyylko, czy mi konta nie usuna w blaze :D

 

PRZEPRASZAM ZA MÓJ POST O BANANIE DLA CIEBIE :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use