Jump to content

Wyscig o Poleconych - WYSTARTOWAL !!!


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6k nie jest możliwe, a przynajmniej nie w tym roku, a do getpaid trzeba sie ograniczać, bo teraz trudno namówić kogokolwiek przez stronke internetową, bo zwykłym internautą z zarabianiem w necie kojarzą sie raczej firmy typu netprofit, czy spendia, na których już sie kiedyś przejechali
Link to comment
Share on other sites

no tak, ale jak ich do tego przekonac, jak mnie ktos przekonywał do get paid to potrzebował na to kilka godzin, bo nie wierzyłem że firmy beda cokolwiek wysyłać, a co dopiero płacić,

 

No ja sie dawno-dawno temu przejechalem na spedi, a jednak jakiś czas temu całkiem przypadkowo wpadłem na pewną stronkę i tak się zaczęło...

...Więc trzeba szukać takich ludzi jak ja byłem kiedyś ;)

Link to comment
Share on other sites

ja na początku zapisałem się do logomedi i netprofitu bo bałem się zapisywać do zagranicznych firm :P

nic nie przysyłali to pomyślałem że gpt to jedna wielka ściema :?

po roku zapisałęm się do Polskiego Centrum Reklamy i odziwo zaczeły przychodzić maile :D wkońcu wszedłem do działu płatne zapisy i były tam same zagraniczne firmy. przekonałem się i wkońcu założyłem egolda, zapisałem się do kiku firm. ale nie pamiętam jak trafiłem na to forum, ale wiem że gdyby mnie tu niebyło to dalej klikał bym w maile w bank-mails i wieżył że kiedyś dostane wypłatę :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja wróciłem do get paid po 4 latach... i zaczynałem od logomedii i netprofitu... bo przeczytałem gdzieś w prasie komputerowej że można sobie przez internet dorobić...

a teraz jestem i stwierdzam że troche za późno... bo polski rynek jak dla mnie sie zamknął... a przekonać znajomyh ?? nie da rady :/ 3/4 przejechało się na tych firmach właśnie i już nie wierzą w nic... chyba że ma ktoś dowód przelewu z kantoru e-gold na mbank albo inteligo to ja bardzo chętnę bym poprosił ;)

Link to comment
Share on other sites

Postanowilem sie w koncu zarejestrowac na forum :P Kurde i znowu spora wycinka (5,344 userów zostało). Czy ktos kompetentny moze sie wypowiedzieć jaka jest ostateczna data zakonczenia konkursu? bo do 6000 to chyba nigdy nie dojedziemy a napewno nie przed nowym rokiem. pozdro.
Link to comment
Share on other sites

hey :lol: z reguły rzadko zapisuję się do forum... ale postanowiłam zrobić tym razem wyjątek... pozdro wszystkich :lol: ... jakiś gościu zarzucił mi że mam cały czas 240 poleconych i że to jakaś ściema.... sporo niejasności w tej wypowiedzi... mam chyba na razie 248 poleconych i ta liczba cały czas się zmienia /raz w góre raz w dół/ a cały konkurs to nie żadna ściema tylko świetna zabawa ...przynajmniej jak dla mnie ... jeszcze raz wszystkich pozdro :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use