Jump to content

Wyscig o Poleconych - WYSTARTOWAL !!!


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hey... przed chwilą podczas rozmowy na GG zostałam bezpodstawnie oskarżona przez Administratora o oszustwo, czego powodem jest fakt że większość moich poleconych przebywa w tej chwili na urlopie /okres przedświateczny i noworoczny/... jestem zbyt poważną osobą by tolerować taki fakt. Faktem jest że mając sporą ilość poleconych mam tylko ok 5 zł na koncie... mnie i moim znajomym nie zalezy bowiem na grosikach tylko na samych reklamach. Sądziłam że Imperium Reklamy jest poważnym portalem ... jednak po rozmowie z Administratorem zmieniłam zdanie... ja osobiście się więc wycofuję i swoim znajomym poradzę to samo... pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

hey... przed chwilą podczas rozmowy na GG zostałam bezpodstawnie oskarżona przez Administratora o oszustwo, czego powodem jest fakt że większość moich poleconych przebywa w tej chwili na urlopie /okres przedświateczny i noworoczny/... jestem zbyt poważną osobą by tolerować taki fakt. Faktem jest że mając sporą ilość poleconych mam tylko ok 5 zł na koncie... mnie i moim znajomym nie zalezy bowiem na grosikach tylko na samych reklamach. Sądziłam że Imperium Reklamy jest poważnym portalem ... jednak po rozmowie z Administratorem zmieniłam zdanie... ja osobiście się więc wycofuję i swoim znajomym poradzę to samo... pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

240+ poleconych ma konta tylko do reklam?

240+ polecanych wybiera się na wakacje niemal w tym samym czasie - grupami?

Czy Wy tworzycie jakąś komunę?

240+ poleconych nie ma żadnego refa?

Skoro do reklam - to czy ktoś z tych poleconych kupił reklamy za kasę, bo przecież z zarobków nie mogli kupić skoro każdy wyklikał po kilka, kilkanaście groszy i poszedł na wakacje.

 

Ehhh.... grubulek.... coś mi się zdaje, że o powadze z Twojej strony trudno tutaj mówić.

Wycofujesz się z powodu oburzenia - czy może ze strachu, że znajdzie się więcej dowodów nieuczciwości z Twojej strony?

Link to comment
Share on other sites

Zaczynajac uzytkownik "grubulek"

 

Ma 250 poleconych na pierwszym i ZERO na pozostalych czy to nie podejrzane?

Wszyscy podejrzeni zapisali sie alboz pezposrednio podanego linnku, albo pesposrednio wpisujac go jako poleconeggo nastronie.

Zarobek z poleconych do 2,90zl :!:

 

Przyjrzyjmy sie dalej osoby z jego downline:

 

Nick Data logowania Koniecwakacji Wyklikal

maribello 2004-11-16 20:00:00 12/30/2004 7gr

marigaje 2004-11-16 21:00:00 12/30/2004 7gr

megalfa 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 18gr

mbslom 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 19gR

marita1111 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 19gr

marinard 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 16gr

minusplus 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 14gr

mezjasz 2004-11-17 18:00:00 12/30/2004 7gr

monib 2004-11-17 19:00:00 12/31/2004 7gr

misiulko 2004-11-17 19:00:00 12/31/2004 24gr

Reszta nickow ma pozostaly poziom zarobkow i mniejwiecej te same daty wakacyjnej przerwy.

moniber

misyogi

mojtak

monnka

mwkpol

nektaryn

nikitor

nicramel

nieznajomus

panekg

osssadnik

panekj

piotrkos

puncioo

ppestkaa

przyjaciel

pwpwwpwp

prestek

polimarker

polmack

pokerzystka

poreczek

plotkarko

reklamik

pluskwik

slomkowa

slomkowa

slomekk

sandra2828

sebaszop

sssybilka

snickerko

tlenko

szeklunia

toster323

zzkinga

gizelal

trybulek

i tak dalej.... az do 250

 

to czesc sprawdzonych nickow - bo nie mam czasu przez oszusta marnowac paru nocy naspisywane i analizowanie danych.

 

Reasumujac:

- 250 poleconych i zadenznichniema poleconego

- kazdy z poleconych wyklikla srednio od 4 do 18gr po czym ustawil opcje wakacje do konca grudnia

- wszyscy poleceni pochodza z Bydgoszczy

- nie potrafia poprawnie napisac nazw swoich ulic

- zapisywali sie mniej wiecej alfabetycznie

- wszyscy wyjechali na urlop i koncza go po koncu ref contestu :!:

- i jak pisze grabulek im nie zalezalo namarnych grosikach tylko na reklamach

- po rozmowie ze mna "sam usunal swoje konto"

Link to comment
Share on other sites

reasumując:

-ulice były jednak chyba napisane poprawnie... z wygody rzadko kto chyba używa dużych liter

-zapisywanie alfabetyczne? ... to jakaś bzdura... poproszę o dowody

-większość ma wpisany okres urlopowy... to jest chyba normalne w okresie przedświątecznym

-wszyscy moi znajomi nie tylko pochodzą z jednego miasta ale też z jednego osiedla... ale to chyba nie jest zabronione

-wszyscy logowali się z różnych compów... to chyba sprawdzono

............................................................................................

Nie widzę więc dowodów i powodów jakiegokolwiek oszustwa.

Zapomnieliście o jednym najważniejszym... że oprócz ludków którzy publikują reklamy i ludków którzy zarabiają na ich "czytaniu"... są jeszcze ludki którzy oglądają reklamy i nie zalezy im na grosikach :)

............................................................................................

na koniec musze podziękować, bo jest faktem że dzięki ImperiumReklamy znalazłam kilka fajnych rzeczy w necie... pozdrawiam

..... Anna /grubulek/

Link to comment
Share on other sites

reasumując:

-ulice były jednak chyba napisane poprawnie... z wygody rzadko kto chyba używa dużych liter

 

O.... skąd wiesz, że chodzi o pisanie z małych liter :lol: - przecież Renoirdaniel nic takiego nie napisał

 

Zapomnieliście o jednym najważniejszym... że oprócz ludków którzy publikują reklamy i ludków którzy zarabiają na ich "czytaniu"... są jeszcze ludki którzy oglądają reklamy i nie zalezy im na grosikach :)

 

:lol: dowcip sezonu - GPTR jako świetne źródło fascynujących stron. Jak na wielbicieli reklam w IR to bardzo niewiele ich obejrzeli... pewnie opłakują ten fakt na wspólnych wakacjach :twisted:

Link to comment
Share on other sites

ech...magbag... zastanów się najpierw zanim coś napiszesz

-skąd wiem o małych literach w nazwie ulicy... bo to był jedyny możliwy błąd... większość ludzi go zresztą popełnia

-co do słowa "wielbiciele"... jest to za duże słowo... wsponiałam ludkom o IR /teraz tego żałuję/... więc zapisali się, a że nie mają zbyt dużo czasu przed świętami to zaznaczyli okres wakacyjny... ot co :)... ale cieszę się że dostarczyło Tobie to troszkę radości :)

....

Na koniec proszę Ciebie jeśli chcesz ze mną dyskutować o moim rzekomym oszustwie to proszę o jasne dowody... najlepiej proszę o wykaz punktów regulaminu, które ewentualnie złamałam.

.......

oskarżać jest bardzo łatwo... łarwo też jest skrzywdzić kogoś takimi oskarżeniami

........

pozdrawiam

.......

p.s.

bardzo ciekawą masz stroniczkę

Link to comment
Share on other sites

Grubulek jak Magbag ma podejrzenia to na 99/100 że tak jest, a tu przedstawia dowody, które aż nadto rzucają sie w oczy

 

Przykro mi, ale takimi tłumaczeniami nic nie zdziałasz, musiałabyć przedtawić naprawdę mocne dowody (co jest wysoce mało prawdopodobne)

 

 

a tak wogóle:

"c) Dane podane przez Uczestnika podczas rejestracji do Programu sa nieprawdziwe lub niepelne,

d) Uczestnik nie wykonuje zadan Reklamodawcow,

l) Uczestnik probowal oszukac Program"

 

zdecydownie to normalne, że wszyscy Twoi poleceni zapisali się seriami, kliknęli to co było w PTC i ustawili wakacje :)

 

Pozdrawiam :razz:

Link to comment
Share on other sites

reasumując:

-ulice były jednak chyba napisane poprawnie... z wygody rzadko kto chyba używa dużych liter

-zapisywanie alfabetyczne? ... to jakaś bzdura... poproszę o dowody

-większość ma wpisany okres urlopowy... to jest chyba normalne w okresie przedświątecznym

-wszyscy moi znajomi nie tylko pochodzą z jednego miasta ale też z jednego osiedla... ale to chyba nie jest zabronione

-wszyscy logowali się z różnych compów... to chyba sprawdzono

............................................................................................

Nie widzę więc dowodów i powodów jakiegokolwiek oszustwa.

Zapomnieliście o jednym najważniejszym... że oprócz ludków którzy publikują reklamy i ludków którzy zarabiają na ich "czytaniu"... są jeszcze ludki którzy oglądają reklamy i nie zalezy im na grosikach :)

............................................................................................

na koniec musze podziękować, bo jest faktem że dzięki ImperiumReklamy znalazłam kilka fajnych rzeczy w necie... pozdrawiam

..... Anna /grubulek/

 

 

to wygląda jakby ktoś wyszedł na ulice swojego miasta i szukał poleconych, pamietaj, że zanim admin wypłaci ci kase/da wygraną z konkursu itd. itp., to dokładnie sprawdzi, czy z twoim kontem jest wszystko ok, takich spraw sie nie omija

Link to comment
Share on other sites

tutaj chyba ja powinienem sie wypowiedziec i chyba otworze nowy temat..

mianowicie "grubulek" byl poleconym rydol'a ktory sprzedal mi konto za 300zl!!!! Teraz okazuje sie ze strace 260 poleconych i co?? Teraz taki final ze nie bede mial poleconych a kasy nie bede mial!!!! Napisalem do rydol'a zeby oddal kase a on powiedzial ze nie odda bo juz ja wydal oraz ze tego nie bylo w umowie, zreszta zadnej umowy nie bylo wplacilem mu 125zl a danielowi 75zl, mialem po nowym roku wplacic jemu jeszcze 100zl, no ale teraz to nic mu nie wplace. Wydaje mi sie ze rydel cos wiedzial na ten temat bo malo kto sprzedaje konto z tyloma poleconymi, no raz widzialem takie konto. To sa tylko moje podejrzenia. No ale teraz jest najwazniejsze to ze ja strace prawie caly downline i przy okazji 200zl.

Link to comment
Share on other sites

1. Mówiłem renoirowi powody dla których chce sprzedać konto zanim Cię znalazłem.

2. Skąd miałem wiedzieć co sie szykuje? No może zastanawiało mnie dlaczego zdobył tylu poleconych i zapisał sie z reklamy... ale uznałem to jako fart :(

Sorry że tak wyszło, ale to nie było zależne ode mnie i nic w umowie nie było na ten temat. Wiem że nie chcesz mi płacić 100zł co miałeś i w ogóle ale z prawnego punktu to mnie oszukasz... Niestety wiem jak trudno to znieś więc nie będe sie tak na tobie mścił... Nie jestem osobą pełnoletnią i nie mogę pokryć tego z własnej kieszeni (chociaż bym negocjował czy Ci sie należy). Wiem ze to wszystko jakoś głupio wyszło i że niby prawo jest po mojej stronie mozesz czuć do mnie niechęc... Sorry

Link to comment
Share on other sites

Wiem że nie chcesz mi płacić 100zł co miałeś i w ogóle ale z prawnego punktu to mnie oszukasz... Niestety wiem jak trudno to znieś więc nie będe sie tak na tobie mścił... Nie jestem osobą pełnoletnią i nie mogę pokryć tego z własnej kieszeni (chociaż bym negocjował czy Ci sie należy). Wiem ze to wszystko jakoś głupio wyszło i że niby prawo jest po mojej stronie mozesz czuć do mnie niechęc... Sorry

A wiec..

Wiadomo ze nie zaplace za cos czego nie bede mial. Co z tego ze nie jestes osoba pelnoletnia? Ja tez nie jestem, a wszystko pokrywam, nawet jezeli jest cos z mojej winy, jeszcze nikogo nie oszukalem. Powinienes mi dac na konto jakas gwarancje, ja tak robie jak cos komus sprzedaje (m.in. skrypt PioPTRsite daje 30dni supportu i jezeli ktos chce to kase oddaje, ostatnio sprzedawalem skrypt do massowych wyplat na e-golda, nie testowalem go dlatego powiedzialem ze jak nie bedzie dzialal to oddam kase, i dowiedzialem sie ze nie dziala, kase oddatalem).

Link to comment
Share on other sites

Co do konkursu to mialem nieoficjane info ze zakonczy sie dzisiaj, tzn wlasciwie wczoraj (15.12), nomale chyba cos nie poszlo... co grubulka to sprawa chyba nie wymaga komentarza(bahahaha) no i w sumie troche mi przykro ze ludzie tak kombinuja no ale kilka lat temu robilem to samo... co do pionasa to latwa kasa nigdy nie lezy na ulicy...popatrz ja w ciagu miesiaca (moze troszke wiecej) zdobylem ponad 100+ poleconych, wiadomo ze to w sumie nie duzo ale tak pol roku z 200-300 aktywnych powinno byc (a tak wogole to ma ktos jakies statystyki ile % osob zostaje aktywnych?). duzo kasy z tego nie bedzie ale zawsze cos wpadnie do kieszeni... pozdrawiam wszystkich! Mam nadzieje ze IR sie bedzie rozwijac...
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :)

Wczoraj zakonczylismy wyscig o poleconych :)

Gdy stronka osiagnela 6,000 uzytkownikow zrobilem dokladny przeglad i musilam zdyskfalifikowac uzytkownika na pierwszym miejscu, ktory namoje argumanty sam sobie usunal konto (przyznajac sie tym do winy - ze oszukiwal).

 

Ponizej lista zwyciezcow. Nagrody zostaly wyslane dzisiaj poczta. Jesli ktos mial NIEPOPRAWNY ADRES = STRACIL NAGRODE.

 

1. edi 182

2. jogaila 145

3. can 144

4. chiwawa 108

5. dabrowski 79

6. rydel 77

7. fazi 65

8. dziki 56

9. szuwarek 56

10.muflonmuflon 51

11.netwaluta 51

12.follow 51

13.loric 49

14.achates 46

15.sleeppy 43

 

 

Z rozpisaniem na nagrody:

 

150zl na Twoje konto w ImperiumReklamy (mozesz je wyplacic)

1. edi 182

 

Dart (czyli elekroniczna tablica z lotkami) - wartosc nagrody 110zl

2. jogaila 145

 

2 Filmy DVD + MEGA PUZZLE 1500 - wartosc 90zl

3. can 144

 

2 Filmy DVD + Smycz BOSCHA - wartosc 70zl

4. chiwawa 108

 

2 Filmy DVD - wartosc 50zl

5. dabrowski 79

 

komplet slownikow (angielko polski, niemiecko polski)

przydatny podczas zarabiania ;) - wartosc 20zl

6. rydel 77

7. fazi 65

8. dziki 56

9. szuwarek 56

10.muflonmuflon 51

 

2,000 platnych klikniec w linki o wartosci 1gr

11.netwaluta 51

12.follow 51

13.loric 49

14.achates 46

15.sleeppy 43

 

Osoby, ktore wygraly plane klikniecia w baner proszonesa o przeslanie linkow popzrez strone "reklama" z dopiskiem Wyscig o Poleconych:

http://imperiumreklamy.com/pages/advertise.php

 

pozdrawiam

i dziekuje za udzial w konkursie

RenoirDaniel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use