Jump to content

ZACZYNAMY KAMPANIĘ ANTYSCAMOWĄ - ZMIANY REGULAMINU FORUM


magbag
 Share

Recommended Posts

Poniżej wklejam zmiany regulaminu, które od dzisiaj - od godziny 19.00 obowiązują na forum

 

ZMIANA REGULAMINU OBOWIĄZUJĄCA OD 23.12.2004r. (od godziny 19.00)

 

- Na forum obowiązuje zakaz promowania SCAM'ów, a także sprzedaży reklam w SCAM'ach.

 

Zakaz obejmuje:

 

- OFERTY- nie wolno składać jakichkolwiek ofert dotyczących SCAM'ów - sprzedaży reklam, kont, propozycji zapisu, wymiany

 

- AUKCJE - nie wolno zakładać jakichkolwiek aukcji dotyczących SCAM'ów - dotyczących reklam, kont, zapisów

 

- STOPKI i LINKOWNIA - zakaz reklamowania stron resselerskich, na których sprzedawane są reklamy w SCAM'ach, oraz stron podających fałszywe informacje na temat scamów, a także reflinków i banerów SCAM'ów

 

- PROFIL - zakaz reklamowania stron resselerskich, na których sprzedawane są reklamy w SCAM'ach, oraz stron podających fałszywe informacje na temat scamów, a także reflinków i banerów SCAM'ów

 

- ŁAŃCUSZKI - zakaz zakładania łańcuszków scamów - łańcuszki scamów, które już są na forum zostaną zamknięte

 

- Zakaz promowania i zachęcania do zapisu w SCAM'ach we wszystkich działach forum.

 

DEFINICJA SCAMU:

- firma, która z założenia nie zamierza płacić swoim użytkownikom - widać to po jej warunkach - zbyt wysokie wartości maili, bardzo duże minimum, niskie ceny reklam - brak informacji na stronie o tym, że firma z takimi warunkami jest firmą tylko do reklam

- firma, która pomimo pozorów uczciwości - realne warunki uczestnictwa - nie płaci, lub od dłuższego czasu przestała płacić swoim użytkownikom

- firma, która nie realizuje zamówionych z redemption, lub wykupionych za pieniądze reklam

 

Za złamanie jakiegokolwiek punktu dotyczącego zakazu promowania scamów użytkownik otrzyma punkt karny.

 

Aktualną lista scamów można zobaczyć w regulaminie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie sie np wydaje że to nie przyjmie(zresztą i tak widuje najróżniejsze oferty i reklamy dotyczące scamów). Taka np firma acar-cash jest scamem a sporo ludzi może sie kłucić że nie jest(albo przynajmniej będą potem mówić że nie wiedzieli że to scam...). To tylko przykłąd, atakich firm jest dużżżooo...
Link to comment
Share on other sites

Łańcuszki SCAM'ów można zakładać jednak:

- zakładając łańcuszek SCAMU'u należy dodać do tematu informację [sCAM] przed nazwą łańcuszka.

to mi się najbardziej podoba w regulamienie

 

no myślę że ten rok będzie revolucją na tym forum jeżeli chodzi o "wychwaszczanie" SCAM'ów

Link to comment
Share on other sites

Łańcuszki SCAM'ów można zakładać jednak:

- zakładając łańcuszek SCAMU'u należy dodać do tematu informację [sCAM] przed nazwą łańcuszka.

to mi się najbardziej podoba w regulamienie

 

no myślę że ten rok będzie revolucją na tym forum jeżeli chodzi o "wychwaszczanie" SCAM'ów

 

Tak szybko przeleciałem ten regulamin, że podpunkt o łańcuszkach mi umknął.

 

Jaki cel ma walka ze scamami, jeśli nadal jest przyzwolenie na forum, aby je reklamować i mieć możliwość się do nich zapisania?

 

Czy może mi ktoś to wytłumaczyć jak sześciolatkowi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use