Jump to content

ZACZYNAMY KAMPANIĘ ANTYSCAMOWĄ - ZMIANY REGULAMINU FORUM


magbag
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popieram Raidera. Dlaczego zabraniacie promocji scamom? I dlaczego kłamiecie że tyle firm to scamy? Przeczytajcie ich regulaminy i zobaczycie ze będzie trzeba z tej listy usunąć ponad 50% tych firm

 

Tak? Ktore 50%?? Poki co, jedyne co sie zmienilo to wydluzyl sie czas oczekiwania na wyplate (w kilku z mojej mlodosci w getpaidzie - dzis specjalnie sprawdzalem) i dodano reasonable time. Jednak firmy sie nie zmienily, wm tez nie i jakos nie widze ze przybyly posty w stylu "zaplacili mi" a skoro ich nie ma, to nalezy zalozyc, ze nic poza regulaminem sie nie zmienilo. A rydel, jak wiesz, bo napisalem w innym temacie, bylem w kilku scamach i z zadnego nie dostalem wyplaty, choc bylo jasno na bialym, ze czeka sie 30dni i basta! Jak dla mnie dodanie wpisu "reasonable time" nie rowna sie "stala sie wyplacalna!".

Link to comment
Share on other sites

Powstaną fora dla oszustów?

To nawet może byc zabawne, będą oszukiwać się nawzajem, zapisując się do firm niemal bliźniaczych. Stworzą sobie stały skład userów i bedą sobie sami klikać?

Miło byłoby widzieć, jak wreszcie oszukują - siebie.

Tylko jak długo potrafią, odcieci od dopływu kasy?

Link to comment
Share on other sites

JA JESTEM ZA!!

SCAMY POWINNY PÓJŚĆ TAM GDZIE ICH MIEJSCE NA ŚMIETNIK!!

ALE BEZ PRZESADY OCZYWIŚCIE GDZIEŚ MUSI BYĆ ZDROWY ROZSĄDEK. JA AKURAT NIE MIALEM DO CZYNIENIA ZE SCAMAMI ALE JESTEM ZA NISZCZENIEM ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW I ICH POPLECZNIKÓW.

Link to comment
Share on other sites

JA JESTEM ZA!!

SCAMY POWINNY PÓJŚĆ TAM GDZIE ICH MIEJSCE NA ŚMIETNIK!!

ALE BEZ PRZESADY OCZYWIŚCIE GDZIEŚ MUSI BYĆ ZDROWY ROZSĄDEK. JA AKURAT NIE MIALEM DO CZYNIENIA ZE SCAMAMI ALE JESTEM ZA NISZCZENIEM ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW I ICH POPLECZNIKÓW.

 

 

gdzies ty sie uchował ???

 

btw: w jakich firmach jestes - moze nawet nie wiesz ze to scamy :D

Link to comment
Share on other sites

Powstaną fora dla oszustów?

To nawet może byc zabawne, będą oszukiwać się nawzajem, zapisując się do firm niemal bliźniaczych. Stworzą sobie stały skład userów i bedą sobie sami klikać?

Miło byłoby widzieć, jak wreszcie oszukują - siebie.

Tylko jak długo potrafią, odcieci od dopływu kasy?

 

Tam to by był klimat admin to by był pewnie najlepszy oszust z wszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

Hehh... Scam`y oczywiście trzeba tępić... Ale:

- Powinnien zostać usunięty zakaz sprzedaży reklam !

- Łańcuszki z Scam`ami natychmiast usówać nie żadne [sCAM] bo nawet nie każdy nowy wie co to jest !

- Jeśli nie będziemy kupywać reklam w scam`ach reklam np. z e-gold to one wtedy upadną !

 

Akcja ta zapewne pomoże ale w niewielkim stopniu...

Przypuścćmy... taki scam ma 10,000 userów. Na forum nie znajdziemy więcej jak 100 użytkowników tej firmy... a więcej jak 10% sie zapewne nie wypisze bo mają zysk z puszczania reklam... więc to igła w stogu siana... A taki user wejdzie na jakąś strone i tam zobaczy firmy nie oznaczone jako SCAM i zapisze się... "Walka z wiatrakami". Proste, ale niemożliwe ! Zabronić kupywania reklam z EG, MB itd... A przeciez obrót w scamie nie zrobi się z nikąd tylko trzeba kupić reklamę z e-golda

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam szczerze.

 

Ja siedzę w tym biznesie i zarabiam najwięcej:

 

Wy, aby zarobić swoje musicie klikać, klikać, puszczać reklamy, łąpać poleconych itp. itd.

 

Ja muszę tylko poprawić pare stronek, zrobić dla kogoś grafikę, opiekować się jakimś serwisem (dziennie to jest góra godzina, dwie pracy), a kasy miesięcznie dostaję za to więcej niż niektórzy z Was przez cąłaą przygodę z GPTR zgarną.

 

Jeszcze nie zrozumieliście, że w GPTR to zarabiają tylko graficy, programiści, hostingowcy, amdinistratorzy - WM'owie mają z tego niski zysk a Wy jeszcze mniejszy.

 

WM'owie chcą tak samo dobrze zarabiać na tym jak ja to robią SCAM'y by Was oszukać i tyle...

 

Walki z tym badzieiwiem niewiele da (ale popieram ja w całej okazałości).

 

Przecież byle gówniarz 15 letni, który jeszcze nie znm się na programowaniu, na ekonomii, który jeszcze nie potrafi dobrze lcizyć, który nawet nie wie co to jest HTML może kupic badziewiarski skrypt CC, wykupić domenę na przecenie, zapłacić komuś za zainstalowanie tego, komuś innemuza layout, potem płaci za hosting... z Was robi jeleni, dając złudne nadzieje.

 

A Wy ciągle wieżycie, ze z tego będzie duża kasa.

 

Kasa, która by była gdyby nie to, że każdy próbuje oszukać - WM'owe by im się opłaciło, i Wy by zarobić jak najwięcej.

 

Prawda jest jedna:

 

Sami zabijacie ten biznes, próbujecie oszukać innych a tak naprawdę oszukujecie samych siebie.

 

 

Pracuję teraz jako admin NetKieszonkowei mam wglad jak to użytkownicy oszukują. Jedna osoba ząłożyła ponad 20 kont z tego samego komputera w odstępie 5 minut (wtedy nie mieliśmy zabezpieczeń włączonych), a potem w mailu tłumaczyła się, że co ma zrobić jak w rodzinie jest 7 osób i jeden komputer. Że jesteśmy głupi i nie bierzemy poprawki na Polskie realia i że w ogóle w regulaminie nie ma mowy o tym, że nie można utworzyć kilku kont z jednego komputera.

 

No to o czym my tu rozmawiamy ?

 

Dorośli dojrzali ludzie w GPTR - którzy wiedzą o co w tym chodzi i chcą by ten świat był uczciwy (bo tylko wtedy wszyscy będą po równo zarabiali) mają nikłe szanse na wygranie z dzieciakami, które same nie wiedzą czego od życia chcą, które są takimi ciotami, że nie potrafią zarobić na życie inaczje niż okradajac i oszukując innych.

 

Inna sprawa to jeden koleś nas ochrzanił od męskich narządów wyzywajac bo podobno ktoś mu na forum szuwiego czy też na emoney powiedział, że w netkiesoznkowe i zielonymail to dziennie dostaje się 40 maili i dziennie można zarobić ponad 1 zł...

 

Aż szczęka opada :(

 

---

 

Wybaczcie, że się tak uniosłem, ale naprawdę mnie to wk** wyprowadziło z równowagi, gdy przeczytałem taki mail do suppportu. W takich chwilach aż się cżłowiekowi robi przykro, bo poświęca swój czas by uczciwie prowadzić firmę, by zabezpieczyć ją jak najlepiej się da....a jedyne co za to dostaje to worek wyzwisk pod jego adresem :(

Link to comment
Share on other sites

ja juah mam dosc :D:D:D:D:D

 

promyczku kiedy ruszy moja reklama ????

 

a co do zarobków to każdy orze jak może i nie mów ze zarabiasz najwięcej na świecie, bo nie zarabiasz na getpaidzie tylko na swoich umiejętnościach, których niektórzy nie posiadają ;)

 

co do twoich uwag na temat membersów, to pożal się boże - tylko tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

oj fAzI, fAzI - ja nie mówię, że zarabiam najwięcej na świecie...napisałem, że w miesiac zarabiam na obsłudze firm więcej niż niektórzy w GPTR zarobią przez całe życie. wiesz co znaczy słowo niektórzy ? oznacza ono zbiór mniejszy niż wszyscy :P

 

a co do membersów - to niektórzy są boscy....fAzI - też masz takich geniuszy u siebie ??

 

aha - promyczku to było do mnie ?? bo jak co to reklamy puszcza Rafał, ja tylko pilnuję by serwer chodził...reklamy dziś wieczorem pójdą - wczoraj bło trzeba zrobić porządek z nikeółtrymi niesfornymi userami :/

 

pozdro

 

ps: i tak na GPTR najwięcej zarabiają oszuści....

Link to comment
Share on other sites

Akcja ta zapewne pomoże ale w niewielkim stopniu...

(...) "Walka z wiatrakami"

 

Walki z tym badzieiwiem niewiele da

 

 

Myślę, że się mylicie. Oczywiście jestem zdania, że procederu się nie zlikwiduje, ale przynajmniej znacząco ograniczy.

 

Przekonuje mnie o tym opór niektórych na tym forum, choćby rydela.

 

To nie jest tak, że zlikwidujemy scamy jednego dnia, ale myślę że już niedługo większość for i firm, w tym także międzynarodowe, pójdzie tym samym tropem i wprowadzi kolejne zakazy.

 

Jestem jak najbardziej za tą aukcją chociażby z pobudek egoistycznych. Prawdę powiedziawszy nie spędza mi snu z powiek los newbies, którzy przejechali się na scamach i zrezygnowali, ale interesuje mnie mój własny tyłek i chciałbym więcej zarabiać.

 

Przecież reklamy zawsze będą szły - bez względu na cenę. Jeśli nie będą szły w scamach to gdzie? W uczciwych, płacących firmach. Dlatego zdania, że get paid upadnie bez scamów są niedorzeczne i żałosne, ale nawet zabawne :D

 

Każda wyprawa zaczyna się od pierwszego kroku... Let's fight g:\

 

Ja tego nie popieram ! SCAMY się przydają ;)Np. do promowania sasa czy szukarek.

 

Ciekawe, ile scamów znajdziesz na liście SAS Approved Sites? A szukarki? Beznadziejny traffic w scamach...

Link to comment
Share on other sites

Ja tego nie popieram ! SCAMY się przydają ;)Np. do promowania sasa czy szukarek.

 

Ciekawe, ile scamów znajdziesz na liście SAS Approved Sites? A szukarki? Beznadziejny traffic w scamach...

Dokladnie, za bardzo nie posasujesz sobie w scamach, a szukarki? Zerknij na forum i przekonasz sie, jak marne zdanie maja Ci ktorzy kupowali ostatnio reklamy szukarek w scamach. To nie ma najmniejszego sensu.

 

Mam nadzieje, ze za nami pojda takze inne fora, nie tylko w Polsce ale i na swiecie. Scamow nie da sie usunac z dnia na dzien, ale da sie je ograniczyc.

 

A co do cen reklam i samego reklamowanie sie w innych firmach niz scamy - prowo popytu i podazy zalatwi wszystko. Nie ma sily, zeby po upadku scamow zniknely reklamy a wiec i swiat getpaid. To jest nierealne.

 

Znikniece scamow, jak napisal reklama2000 tylko pomoze nam wszystkim, a zaszkodzi tylko cwaniakom, ktorzy chca szybko i nieuciwie zarobic. Dlatego sa przeciwni tej akcji. Zostana odcieci od gotowki. A to wlasnie ich boli najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie niedługo padną szukarki i to osłabi nie tylko scamy ale firmy płacące. Pewnie jak to jest zawsze znajdzie się coś nowego na czym getpaid sie wesprze i wyjdzie z kryzysu! Np. era sas'ów albo czegoś takiego :D Fajnie byłoby gdyby polskie firmy były zarejestrowane w urzędzie (myśle że więcej by zarobiły mimo wszystko bo- PRZYSZLIBY REKLAMODAWCY Z ZEWNĄTRZ). No i firma mogłaby wystawiać faktury VAT, więc nie byłoby problemów. Np. takie serwisy jak idea, heyah, plus, era itd. wydają dużo kasy na reklamy.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use