Jump to content

ZACZYNAMY KAMPANIĘ ANTYSCAMOWĄ - ZMIANY REGULAMINU FORUM


magbag
 Share

Recommended Posts

Powiem Wam szczerze.

...

 

Święte słowa, jak i to, ża na GPTR najwiecej zarabiaja oszuści.

 

--------------

 

Ja tego nie popieram ! SCAMY się przydają ;)Np. do promowania sasa czy szukarek.

 

Prawda przydaja się, ze względu na ceny i tanie szukarki itp ALE nie chodzi o to, że sa niepotrzebne czy nieprzydatne tylko o to, że oszukuja i są złe, bee, niedobre, niemoralne wręcz (czy to tak trudno kapnąć wszyscy chca zyc w utopi, ale nikt nie chce sie przyczynic do jej stwozenia), nie mówiąc juz o

 

Ciekawe, ile scamów znajdziesz na liście SAS Approved Sites? A szukarki? Beznadziejny traffic w scamach...

 

Dokładnie, wole wydac 2$ na reklame i mieć zysku z tego grosze niż wydać 30c i miec z tego nic.

 

PS. Pozdrwienia dla Motywatorów Aukcji :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A atk z innej beczki... Może mnie ktoś uświadomi co to SAS

 

Nie ten dział, ale skoro pytasz to szybka odpowiedź i koniec tematu:

 

SAS - czyli Share Ad Space - firma, która płaci za promowanie linku reklamowego. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w Twój link SAS - Ty dostajesz za to jakieś drobniaki. Ale ziarnko do ziarnka...

Link to comment
Share on other sites

Bartu - na chwile obecna bo końca roku nadzoruje start 4 firm...na styczeń przewidziane są starty jeszcze 5...

 

Start - czyli utworzenie nowej lub reaktywowanie starej w skałd czego wchodzi - nowy layout + reinstalacja skryptów + instalacja zestawu standardowego dodatków ...

 

Tylko tyle mogę podać...

 

A co do scamów to już 5 osoba do mnie pisze, chce abym pomógł jej uruchomić scam .... płaci tylko 1500 PLN....

 

Jak tak dalej pójdzie to będę tu na forum ujawniał nicki tych osób :/

Link to comment
Share on other sites

Nic dziwnego Prometeusz, że ludzie się do Ciebie pchają drzwiami i oknami. To Twoje przenikliwe spojrzenie budzi zaufanie, czy ja Cię gdzieś przypadkiem nie spotkałem?

 

Faktycznie nie musisz bawić się w klikanie, skoro można wyciągnąć z tworzenia stron taką kasiorkę. Chyba zmienię branżę :D

 

A co do nicków skamiarzy - no teraz to rozbudziłeś moją ciekawość. Może wyślesz coś na PW?

Link to comment
Share on other sites

Bartu - na chwile obecna bo końca roku nadzoruje start 4 firm...na styczeń przewidziane są starty jeszcze 5...

 

Start - czyli utworzenie nowej lub reaktywowanie starej w skałd czego wchodzi - nowy layout + reinstalacja skryptów + instalacja zestawu standardowego dodatków ...

 

Tylko tyle mogę podać...

 

A co do scamów to już 5 osoba do mnie pisze, chce abym pomógł jej uruchomić scam .... płaci tylko 1500 PLN....

 

Jak tak dalej pójdzie to będę tu na forum ujawniał nicki tych osób :/

 

 

 

sorki promyczq lubie Cię bardzo ale tak jak z tego to nie uśmiałem się jush bardzo dawno :lol:

Link to comment
Share on other sites

fAzI - ja też się z tego śmieje...ale najbardziej to mnie to rozwala, że ja piszę prawdę...są idioci co nie majac nic pojęcia o GPTR dają kasę by im firmę przygotować ...

 

no to co ?? mam nie brać ?? ;)

 

wydaje mi sie promyczku ze tutaj nie mówisz o naszym koledze " revquciku' z NK, nie powinienes tak się wyrazać o swoich pracodawcach - wstyd ...

i troszkę skromności promyczku

Link to comment
Share on other sites

edi - no co Ty ja tu nie mówię o ravquciku...mówię o paru innych osobach z forum...

 

ravqucik miał już firmę gotową i działająca - ja mu pomogłem rozwiązać pare problemów i to było pouczające doświadczenie...

 

ale jak pojawia się ktoś kto mi chce zapłacić za instalacje skryptu CC, przygotowanie layu, załątwienie hostingu, rozpromowanie firmy - bo on chce zrobić scama to jak mogę to nazwać ??

 

edi - albo nie czytałeś dokładnie moich poprzednich postów albo ja sie źle wyraziłem...

 

jak byście zareagowali jak ktoś by zaczął rozmowę na gg takim tekstem:

 

Mam lewe skrypty CC, zainstaluj mi je, zrób do nich lay. Ja ząłoze scama a to zapłace 400 złotych

 

To po prostu ręce opadają.

 

edi - Ty jak zakładałeś firmę to chyba miałś jakiś pomysł co ?? ravqucik miał... sądzę, że inni uczciwi takze mieli...

 

a jak człowiek wyskakuje mi bez pomysłu...o przepraszam z pomysłem - chce założyć scama to jak mam zareagować ??

 

jestem skromny na tyle na ile musze - robie swoje i dostaje za to kasę...sprawa jest prosta...robię tylko to na czym się znam - a jeśli się nie znam to podpowiadam kto moze pomóc...

 

zarabiam na tym tyle, że mi spokojnie wystarczy - nie muszę oszukiwać przy tym innych...ba nawet oszukuje sam siebie, bo biorę o wiele mniej niż profesjonalni webmasterzy by wzięli za to...ale przecież nie będę brał np. 200 złotych za zainstalowanie skryptu CC....albo 2000 złotych za wykonanie layu - robiąc tak automatycznie bym skazywał kogoś na brak płynnośc finansowej...

 

---

 

ps: sorry za brak porządnego stylu - ale jestem zbyt zmęczony by to łądnie po polsku złożyć :(

Link to comment
Share on other sites

I ja tutaj zaówazam kolejny problem, które firmy są, a które nie są SCAMami, i co tweraz, z tego co ja wiem to niby ApacheMails płaci jak sie ma minimum 1 refa, a znoi inni twierdza że wszystkie firmy z Dragona nie płacą, a jęsli chodzi o Pay-Mails.com, to czemu niby miła by nie płacic, jest nowa i nic o niej nie wiadomo??
Link to comment
Share on other sites

No własnie o tym myslałem ile osób z tego co pisało ze kasy nie dostali, tak naprawde spałnili ten warunek, ja tez musze wypłacic se kaske, ale nie mam aktywnego reffa - moze ktos pomoże za opłata za miesiac aktywnosci :p , wtedy przekonamy się czy firma dragona płaci i jest uczciwa :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use