Jump to content

ZACZYNAMY KAMPANIĘ ANTYSCAMOWĄ - ZMIANY REGULAMINU FORUM


magbag
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
fAzI - ja też się z tego śmieje...ale najbardziej to mnie to rozwala, że ja piszę prawdę...są idioci co nie majac nic pojęcia o GPTR dają kasę by im firmę przygotować ...

 

no to co ?? mam nie brać ?? ;)

 

 

 

 

Prometeusz ostatnie twoje wypowiedzenie "no to co ?? mam nie brać"

Po 1 .Czyli jesteś oszustem jeżeli wykorzystujesz ludzi naiwnych którzy nie wiedzą ze to nie wypali.Zawsze mozna takich ludzi uswiadomic ze to nei ma sensu.Czyli zależ ci zeby takowi istnieli bo ty bys nic nie zarabiał.

 

Po 2. Jezeli pomagasz przez ciebie zwanym "Idiotom" którzy otwieraja sacmy ,pomagasz im oszukkiwać ludzi czyli jesteś oszustem jak oni.Jesli pomagasz promowac to gdzie promujesz w uczciwych firmach ?

 

Jak zarabiasz tak dużo to po co siedzisz na tym forum idz sobie servery utrzymywac albo bawic sie w paincie .

 

 

Co do stopki:

Profesjonalny support do CC

Tanio, szybko, bewzproblemowo. Masz kłopoty ze skryptami CC ?? potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy ??

Pisz śmiało, ja nie gryzę

 

czemu nie napiszesz tak:

 

Profesjonalny support do CC

Tanio, szybko, bewzproblemowo. Masz kłopoty ze skryptami CC chcesz otworzyc skama pisz do mnie ?? potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy jak dajesz kase to co mam nie brać ??

Pisz śmiało, ja nie gryzę nawed jak jestes idotą zerzne cie z kasy a to i tak ci nie wypali.

Link to comment
Share on other sites

czepiasz sie Nobes ... skoro jest możłiwośc to czemu ni zarobić - tchcnie zazdrością że ktoś ma łeb na karku i umie zbijac kasę :)

 

Ja sie czepiam , to czemu Prometeusz napisał ze jest za tym zeby zlikwidowac Scamy a mówi ze poamga w ich tworzeniu i jest adminem na tym forum

 

Ja osobiscie nie mam nic do Scamów ,ale nie lubie takich ludzi zaprzeczających samym sobie bez wytykania palcami.

 

Squirrel:Swoją droga to do końca nie wiesz i nie bedziesz pewny z czego żyje...

Link to comment
Share on other sites

No tak-Apache mi nareszcie wypłacił Łaskawie. A co do oszustwa- nie chcę nikomu nic udowadniać ale myślałem, że adminem zostaje człowiek godny zaufania.

 

Własnie tez tak myslalem ale wiesz zeby byc adminem trzeba miec szacunek a jak ten pan (sam tak mówił) dużo zarabia to wszystko można kupic nawed szacunek i uznanie.

Link to comment
Share on other sites

Nobes - przeczytaj status Prometeusza dokładniej - widzisz tam słowo Admin? Ja nie widzę - bo go tam nie ma. Ma status WebMaster - ponieważ jest WebMasterem Netkieszonkowego, uczciwego programu, którego właścicielem jest Ravqucik - i który ma na tym forum support. Podobnie jak inni WebMasterzy Prometeusz ma uprawnienia moderatorskie w dziele support firmy, którą pomaga prowadzić. Działy support to swego rodzaju odrębne fora na e-money. Moderatorzy e-money nie mają tam uprawnień moderatorskich.

Sugerowanie, że na tym forum, aby być adminem wystarczy kupić sobie szacunek i uznanie jest co najmniej nie na miejscu. Wszyscy moderatorzy na tym forum sa wybierani na podstawie tego co robią, piszą na forum, a każda kandydatura jest dokładnie rozważana przez administrację. I ocena nie opiera się bynajmniej na grubości portfela. Prometeusz pomaga często Renoirdanielowi w sprawach technicznych, ale funkcji moderatora sam zrzekł się kilka miesięcy temu. W tej chwili ma takie samo prawo jak każdy inny użytkownik forum do wyrażania swoich - choćby kontrowersyjnych - opinii. I nie musi "przepuszczać" ich przez autocenzurę związaną ze sprawowaną na forum funkcją. Wypowiada się jako osoba prywatna - tak jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

Nobes, nie wiem jak to rozumieć bo u mnie szacunku i uznania nie można kupić, tak samo jak u wielu innych ludzi. Kontrowersje u mnie budzi podejście typu ( o ile dobrze zrozumiałem ) "trafił się naiwny to trzeba go ogolić". Ja takiemu gościowi pomógłbym i wytłumaczył. Chyba, że ten człowiek po prostu zrezygnował bo nie chciało mu się dalej tym bawić.
Link to comment
Share on other sites

Nobes - przeczytaj status Prometeusza dokładniej - widzisz tam słowo Admin? Ja nie widzę - bo go tam nie ma. Ma status WebMaster - ponieważ jest WebMasterem Netkieszonkowego, uczciwego programu, którego właścicielem jest Ravqucik - i który ma na tym forum support. Podobnie jak inni WebMasterzy Prometeusz ma uprawnienia moderatorskie w dziele support firmy, którą pomaga prowadzić. Działy support to swego rodzaju odrębne fora na e-money. Moderatorzy e-money nie mają tam uprawnień moderatorskich.

Sugerowanie, że na tym forum, aby być adminem wystarczy kupić sobie szacunek i uznanie jest co najmniej nie na miejscu. Wszyscy moderatorzy na tym forum sa wybierani na podstawie tego co robią, piszą na forum, a każda kandydatura jest dokładnie rozważana przez administrację. I ocena nie opiera się bynajmniej na grubości portfela. Prometeusz pomaga często Renoirdanielowi w sprawach technicznych, ale funkcji moderatora sam zrzekł się kilka miesięcy temu. W tej chwili ma takie samo prawo jak każdy inny użytkownik forum do wyrażania swoich - choćby kontrowersyjnych - opinii. I nie musi "przepuszczać" ich przez autocenzurę związaną ze sprawowaną na forum funkcją. Wypowiada się jako osoba prywatna - tak jak Ty.

 

 

Dobra zgadza sie masz racje ale czy człowiek wykorzystujacy czyjąś niewiedze i wzbogacajacy sie na tym powienien zajmować sie takimi sprawami.I po co mówi ze popiera akcje antyscamowa jezeli pomaga w ich zakladaniu.

 

yaycy-69:Nie chodzilo mi o szacunek czlowieka do czlowieka ale kontakty webmaster (admin) a zwykly user.Nie wiem ale cos takiego da sie kupic(bez przykladów) nie chodzi mi o te forum nie wiem jak jest i sie nie wypowiadam ale mówie co mi sie nie podoba.

 

---------------------------------------------------

Co do tematów o Scamach

Jest taka akcja "Akcja Get-Paid Pomoc dla Dominika - i Ty możesz pomóc"

czy scamy nie pomogly ludzie puszczali reklamy w scamach zeby pomóc niepełnosprawnemu człowiekowi .Na cs sie przydaly

Link to comment
Share on other sites

I po co mówi ze popiera akcje antyscamowa jezeli pomaga w ich zakladaniu.

 

ale jak pojawia się ktoś kto mi chce zapłacić za instalacje skryptu CC, przygotowanie layu, załątwienie hostingu, rozpromowanie firmy - bo on chce zrobić scama to jak mogę to nazwać ??

 

edi - albo nie czytałeś dokładnie moich poprzednich postów albo ja sie źle wyraziłem...

 

jak byście zareagowali jak ktoś by zaczął rozmowę na gg takim tekstem:

 

Mam lewe skrypty CC, zainstaluj mi je, zrób do nich lay. Ja ząłoze scama a to zapłace 400 złotych

 

To po prostu ręce opadają.

 

Jak dla mnie to jestes w bledzie.

Link to comment
Share on other sites

Po co wogóle powstają scamy?

Proste pytanie żeby zarobić

Zarabiają 20c za reklmamy i wysyłają do użytkowników którzy dostają wirtualne 5$, 6%, 10$, 69$ dolarów. Na nic im te dolary są potrzebne, chyba że jak dojdą do 10 000$ minimum to se kupią 1 reklamę do all.

 

Webmasterzy często zakładają takie firmy po to by zarobić. Gdyby napisali że to firma do reklam to może byłoby OK, ale chyba wystarczy porównać 500cents-500dollars.com (p*** SCAM - 6000 userów) z Advertisign-Mails (firma do reklam - 540 userów)

 

Różnice są wielkie. Ale jeszcze i różnią się reklmy w scamach które ceną są porównywalne do reklamy w firmach do reklamy. Np. za 20c w scamie kupisz solo to all (5000 osób) a w firmie do reklam za 20c solo to all (540 osób)

 

Nie zachęcam tutaj do zapisywania się do SCAMów, wręcz jestem przeciwny i nie wiem jak można tak oszukiwać ludzi. Jak zaczynałem to właśnie zostałem tak oszukany. Wielu początkujących get-paid'owców po spotkaniu ze scamem rezygnuje z tej formy zarobku, bo gdy uzbiera minimum 1000$, 500$... w scamie to ich później nie dostaje. No i uważa że get-paid to wielkie oszustwo i kończy z tym.

 

Tak jak wcześniej wspomniałem SCAMY to oszuści i POCZĄTKUJĄCY GET-PAID'owcu NIGDY NIE ZAPISUJ SIĘ DO SCAMÓW!!!!!!!!!

 

Dziękuje i pozdrawiam simek91

 

 

cenzura made by c4ash

Link to comment
Share on other sites

Piękne jest ostrzeganie nowych Getpaidowców o scamach ale z doświadczenia wiem, że początkujący jest zagubiony i w pewnym momencie sam nie wie co ma robic jak w jednym miejscu czyta, ze jakaś firma to scam, a w innym namawiają żeby do niej się zapisać. Samemu trzeba być czujnym. Dobrze że taka lista jest przynajmniej pewne sprawy można zweryfikować i wypisać się w porę. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Dobrym sposobem na walke ze scamami jest promowanie tego forum i jemu podobnym. Bo skad biedny poczatkujacy ma wiedziec czy firma placi czy nie? Patrzy na ilosc membersow lub czyta w mailu reklamowym, ze ktos juz dostal kase i jest pewny ze zarobi duzo kaski. A trafiajac na forum(nawet nie zarejestrowany), sprawdzi w odpowiednim dziale czy firma placi czy nie.

 

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja na to forum trafilem dopiero po poltora roku przygody z get paid, wiec nie mialem pojecia, o czym tu sie rozmawia. Promowanie forum - TAK. W wolnej chwili wrzuce baner na swoja stronke.

 

Cale szczescie, ze jak zaczynalem swoja przygode z get paid scamy typu xxxdollars-xxxcents nie istnialy - gdybym na taki wtedy trafil byc moze bym sobie dal spokoj z get paid. Wielu poczatkujacych zapisuje sie gdzie popadnie (ja tak robilem) wiec jedynym wyjsciem jest ban na scamy we wszystkich polskich gptr.

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio zapisałem sie do firmy wygloda na uczciwą

a tu ona ciogle przysyła reklamy typu

 

zapisz sie do xxxdollars-xxxcents

 

myślałem żeby sie wypisać i napisać im z jakiego powodu to zrobiłem

:?

ale nie jestem do konca przekonany czy ktoś im nie zapłacił za to reklame

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja ostatnio zapisałem sie do firmy wygloda na uczciwą

a tu ona ciogle przysyła reklamy typu

 

zapisz sie do xxxdollars-xxxcents

No właśnie, czasem trudno się rozeznać kto w tym biznesie jest uczciwy, a kto nie, bo firmy z dobrą opinią ( a w każdym razie nie figurujące na liście scamów) reklamują scamy i inne podejrzane MLMy, piramidy, łańcuszki itp. Chociaż są też WM, którzy wyraźnie informują, że nie będą reklamować "unsustainable sites/programs" i trzymają się tych zasad.

A propos, przeczytałam w tym temacie post pewnego WM przeciwny scamom i ich propagowaniu, a jednocześnie na tym samym forum proponuje on zapłatę za zapis do firmy, która jest na liście scamów. :( To mi wygląda na hipokryzję.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use