Jump to content

virtual-cash i szuwi do domu


siati
 Share

Recommended Posts

chciałbym się z wami podzielić moimi żalami na temat forum przez wielu uważanego za najlepsze w polsce

 

zarejestrowałem się na szuwim i e-money mniejwięcej w tym samym czasie jako że jestem jaki jestem ani tu ani tam nie czytałem regulaminu bo poco

 

już nastepnego dnia rano dostałem pare odpowiedzi z obu for ale i bonus od szuwiego a raczej od pani ze średniowiecza która była wychowana w zakonie dla której regóły są najwarzniejsze i nalerzy tępiś wszelkie objawy niesubordynacji (dodam tylko że nazywa się anta) za rozmowy w aukcjach

 

więc postanowiłem przeczytać regulamin w szuwim myślałem że wszystko będzie ok. ale nie

 

po paru dniach dostałem ostrzeżenie za propagowanie oszustwa poniewarz napisałem coś w stylu:

- na raz klikam w kilku firmach żeby było szybciej

szczegół że ta osoba która mi za to dała ostrzeżenie ma na swojej stronie: (wiem bo sprawdzałem) porada nr 6 klikaj zawsze w kilku firmach zaoszczędzisz przez to czas

(nie chodzi mi tu o zapis do paru firm ale o klikanie w reklamy różnych firm w tym samym czasie)

musze poszukać w e-mailach kto to był jak to zrobie to wam powiem

 

to już razem 3 ostrzeżenia od szuwiego zdenerwowałem się i stwierdziłem że będe wystawial tylko oferty na szuwim

 

poniewarz przeczytałem regulamin wiedziałem że muszę odczekać 14 dni żeby założyć ofertę

 

więc poczekałem 13 dni i 22 godziny i założyłem 3 oferty (no akurat w tym miejscu można uznać moją winę bo przecierz ja osoba która 5 ma tylko z 3 przedmiotów(mat,w-f i infa) i piszę za rok maturę z roszerzonej matmy pomyliłem się przy najprostrzym odejmowaniu ale nic)

 

zablokowali mi konto i nic nie mogłem zrobić napisałem ładnego e-maila do firmy tak jak mnie pani profesor uczyła z przeprosnami i z wyjaśnioną sytuacją na jakieś 3/4 kartki A4 dostałem odp. trści:

-NIe, regulamin mówi wyrażnie i trzeba go przestrzegać

 

dobra więkrzośc ostrzeżeń to moja wina więc dałem im jeszcze jedną szansę zacząłem jeszcze raz na tym forum ale już z informacją że byłem raz ukarany

 

dostałem znowu 2 ostrzeżenia przaktycznie za nic nie chce mi się o tym pisać

 

wypisałbym się z tego forum żeby nie nabijać im satystyk ale jestem jeszcze w jednym łancuszku i czekam jeszcze na 1 osobę

 

reasumując chciałbym powiedzieć że na szuwim mnie już nie zobaczycie straciłem do nich szacunek i zaufanie

 

e-money to w tej chwili najlepsze forum o gptr w polsce przyjazna atmosfera fajni ludzie i WM (w sumie WM to też ludzie chyba) a mroczny władca daniel jest spoko

Link to comment
Share on other sites

mnie na szuwim ostatnio strasznie denerwuje gruduś, dowala sie do każdej pierdoły jak nie był modem wszytsko było ok, żaden inny mod się nie rzucał, teraz wyskoczył on i o każdą pierdołę sie dowala, nie mówie tutaj juz o moim ostrzezeniu (w łańcuszku nie napisałem metody wypłaty, osoby juz sie zapisywały w nim a on zamiast kazać poprawic wywalił go do kosza - bardzo mądrze), ale choćby o aukcjach, inni modzi nie mają problemów tylko on sie dowala o kazdy szczególik i wywala posty, tematy jak leci... szkoda gadać
Link to comment
Share on other sites

niezaleznie co byscie mowili - i tak na VC:

jest wiecej osob,

 

jest z 10 razy wiecej informacji

 

i wiecej rzeczy tam sie da zalaytwić.

 

Przykladem niech bedzie sprawa YourPtr - jedna z osob ktora tu krytykuje VC pytala sie mnie co sie dzieje z ta firmą - tu nie bylo o tym zanego tematu, a tam chyba 3.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że szuwi.com jest aktualnie o wiele lepsze od emoney, bo są tam zasady jakich tu brak, co powoduje ogólny bałagan na forum.

 

Spędziłem na tym forum kilka miesięcy, co widać po moich postach, ale teraz przerzuciłem się na fvc, jest tam więcej poważniejszych tematów, tu niestety się troszkę wypaliło.

 

A karniaki nigdy nie dostaje się za darmo, musi być porządek.

Link to comment
Share on other sites

po lekturze postu założyciela, lekko go parafrazując, ujmę to w ten sposób:

 

reasumując, cieszę się że - zgodnie z obietnicą - już mam Cię nie ujrzeć. Szkoda nerwów moich i innych - PRZESTRZEGAJĄCYCH REGULAMIN - użytkowników

strasznie się rozbawiłem :-D

 

Bulgo - co by tu nie mówić o Twojej filantropii - ostrzeżenia były najzupełniej słuszne

 

p.s. swoją drogą - temat w nieodpowiednim dziale

 

p.s. 2 - zgodnie z żądaniem w temacie - idę do domu :-D

Link to comment
Share on other sites

Mowisz tak zapewne dlatego, ze jestes tam pewnie jakims moderatorem lub masz wiecej gwiazdek nad avatarem...

 

LOL

buehheheh

 

Ale teraz wymysleliscie, z tym ze VC sie nei nadaje.

Jest duzo duzo duzo duzo duzo duzo lepsze niz emoney.

Tutaj nawet nie dostaniecie jakies oferty za refow.

Malo informacji tutaj jest.

 

Oczywiscie bylo tu kiedys lepiej.

 

VCf rulezz..

Podoba mi sie jeszcze forum http://gpsquare.com/ tylko, ze tam malo osob.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że szuwi.com jest aktualnie o wiele lepsze od emoney, bo są tam zasady jakich tu brak, co powoduje ogólny bałagan na forum.

 

Spędziłem na tym forum kilka miesięcy, co widać po moich postach, ale teraz przerzuciłem się na fvc, jest tam więcej poważniejszych tematów, tu niestety się troszkę wypaliło.

 

A karniaki nigdy nie dostaje się za darmo, musi być porządek.

 

ty szefie na szuwim wszystkie modki pracują a tu np DNB8 jest zajety , wichura też , luzk pracuje , renio też , tomek też , C4ash ma mało czasu , magbag pisze prace mgr.

A pozatym jak widze to na szuwim mozna se legalnie kazdego zjechać i modki nawet palce nieruszą.

Jak było z domino szuwi go kochał , szkoda mu go było zbanować i go krył

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że szuwi.com jest aktualnie o wiele lepsze od emoney, bo są tam zasady jakich tu brak, co powoduje ogólny bałagan na forum.

 

Spędziłem na tym forum kilka miesięcy, co widać po moich postach, ale teraz przerzuciłem się na fvc, jest tam więcej poważniejszych tematów, tu niestety się troszkę wypaliło.

 

A karniaki nigdy nie dostaje się za darmo, musi być porządek.

 

ty szefie na szuwim wszystkie modki pracują a tu np DNB8 jest zajety , wichura też , luzk pracuje , renio też , tomek też , C4ash ma mało czasu , magbag pisze prace mgr.

A pozatym jak widze to na szuwim mozna se legalnie kazdego zjechać i modki nawet palce nieruszą.

Jak było z domino szuwi go kochał , szkoda mu go było zbanować i go krył

Link to comment
Share on other sites

Ano własnie. W tym problem.

Nie czyta się regulaminów a później pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.

Czyli FVC jest be, a my - pokrzywdzeni niesprawiedliwie - cacy.

 

FVC jest dość licznym forum. Aby panował na nim jaki-taki porządek, niezbędne jest przestrzeganie pewnych praw, które sami użytkownicy forum postulowali w przeróżnych ankietach. W oparciu o nie powstają lub są zmieniane punkty regulaminów.

Częsta absencja modów nie zawsze pozwala reagować szybko, więc być może budzi zdziwienie prawidłowa praca grudusia.

Zna ją dobrze, lepirej, niz którykolwiek z moderatorów, adminował przecież FVC i po części był jego twórcą.

 

Co do zarzutów:

 

sir arti

 

szczegół że ta osoba która mi za to dała ostrzeżenie ma na swojej stronie: (wiem bo sprawdzałem) porada nr 6 klikaj zawsze w kilku firmach zaoszczędzisz przez to czas

 

Może konkretnie? Np. link do strony i cytat?

 

więc poczekałem 13 dni i 22 godziny i założyłem 3 oferty

 

Regulamin działu Oferty

http://szuwi.com/forum/viewforum.php?f=40

Użytkownik ma prawo do założenie jedynie jednego postu/tematu ze swoimi ofertami. Jeżeli w dziale "Oferty" znajdą sie dwa tematy jednej osoby oba są usuwane a ta osoba otrzymuje ostrzeżenie

Oferty kasują się automatycznie.

 

dostałem znowu 2 ostrzeżenia przaktycznie za nic nie chce mi się o tym pisać

 

Regulamin Aukcji:

http://www.szuwi.com/forum/viewtopic.php?t=29280

 

- Wszystkie posty napisane nieregulaminowo (tak przez autora aukcji, jak i przez uczestników), będą NIEWAŻNE i będą kasowane przez moderatorów BEZ PODANIA PRZYCZYN

- nieregulaminowy post w aukcji (zarówno ze strony autora - włącznie ze złym zdefiniowaniem aukcji- jak i ze strony uczestnika), podbijanie aukcji, będzie karany ostrzeżeniem 1/6

 

ani tu ani tam nie czytałem regulaminu bo poco

 

no comment...

 

Bulgo:

 

Do oddawania - bezinteresownego - jest konkretny dział.

 

http://szuwi.com/forum/viewtopic.php?t=24226&highlight=darmocha

http://szuwi.com/forum/viewforum.php?f=66

 

O ile pamięć mnie nie myli, chodziło nie tylko o dwie równoległe oferty, ale także o to, ze nie było to oddanie bezintreresowne, ale pod warunkiem zapisu?

 

p.s.

Szkoda mi, że E-Money upada.

Wciaż mam nadzieję, że jeszcze wróci do czasów swietnosci.

A jesli wróci magbag...

Oj, obyscie nie zmienili zdania :wink:

Link to comment
Share on other sites

szuwi było pierwszym forum, na jakim domino został zbanowany. eros - w swojej zajadłości wymyślasz durnoty na miarę swojego intelektu. nie gratuluję bo pomysły oczerniania niskiego lotu raczej...
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że szuwi.com jest aktualnie o wiele lepsze od emoney, bo są tam zasady jakich tu brak, co powoduje ogólny bałagan na forum.

 

Spędziłem na tym forum kilka miesięcy, co widać po moich postach, ale teraz przerzuciłem się na fvc, jest tam więcej poważniejszych tematów, tu niestety się troszkę wypaliło.

 

A karniaki nigdy nie dostaje się za darmo, musi być porządek.

 

ty szefie na szuwim wszystkie modki pracują a tu np DNB8 jest zajety , wichura też , luzk pracuje , renio też , tomek też , C4ash ma mało czasu , magbag pisze prace mgr.

A pozatym jak widze to na szuwim mozna se legalnie kazdego zjechać i modki nawet palce nieruszą.

Jak było z domino szuwi go kochał , szkoda mu go było zbanować i go krył

 

:lol: :lol:

Wes jeszcze ten opis na gg zmien:

"Ale jadą po forum Vc :D"

Bo nie widze, zeby ktos jechal po VC.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
po lekturze postu założyciela, lekko go parafrazując, ujmę to w ten sposób:

 

reasumując, cieszę się że - zgodnie z obietnicą - już mam Cię nie ujrzeć. Szkoda nerwów moich i innych - PRZESTRZEGAJĄCYCH REGULAMIN - użytkowników

strasznie się rozbawiłem :-D

 

Bulgo - co by tu nie mówić o Twojej filantropii - ostrzeżenia były najzupełniej słuszne

 

p.s. swoją drogą - temat w nieodpowiednim dziale

 

p.s. 2 - zgodnie z żądaniem w temacie - idę do domu :-D

 

 

Milcz Pan wstydu oszczedz !!!

 

Tak podsumuje nie tyle forum, bo ludzie sa naprawde bardzo mili i sympatyczny i o nich zdania złego nie moge powiedzieć, ale do obsługi mam poważne zastrzeżenia ...

 

Z taka obsługą forum daleko nie zajdzie, szczególne zastrzezzenia do administracji forum.

 

A mianowicie Panie szuwarek: moge powiedziec, ze to przez tego gagatka dostałęm bana, za co ??

 

A za to, że miałem niby 3 nicki ... Tak, ale o ile pamietam obydwa ostatnie mialby byc skasowane - i to bylo mi obiecane przez Ciebie ...

(Żalosny brak odpowiedzialności za błedy które sie popełinło)

 

Trudno sie przyznac do błedów ale niestety, niektórzy do tego nie dorośli ( nie chodzi tu o wiek a o umiejętność przyznania się do błedu, co nadal stanowi najwiekszy problem )

 

Po 3, anta naprawde jesteś żałosna szukać dziury w całym ...:|, ale jak już podsumowałem :

 

" tutaj psychiatra nie pomoże, to im trzeba pomuc bo widza wszedzie problem " ...

 

Powiem tak, dostać bana za coś, a zanic to rużnica...

 

Jedno jest pewne ludzie boją się sprzeciwstawić administracji, wchodza im w du..., smaruja wazelina i po co to ??

 

Niech każdy sobei na to pytanie odpowie ...

 

 

I jeszcze raz to powtórze : Szuwi =brak odpowiedzilanosci = nieumiejetnosc przyznania sie do bledu = brak refleksu i konsekfencji

 

Amen ..

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, ze kiedys tu bylo lepiej niz obecnie... Ale jezeli chodzi o to, gdzie lepiej umieszczac swoje oferty, to choc na VC jest duzo wiecej aktywnych uzytkownikow, to i tak ciezko jest cos opchnac, czy nawet oddac za darmo...
Link to comment
Share on other sites

coraz bardziej trace szacunek do tego forum z kilu przyczyn:

1. to prawda eros, wasi admini, modkowie itp. olewają sprawe, moze nie z lenistwa bo np. do magbag i c4asha mam pełen szacunek, a reszty nie znam, a no i renoir tez tu powinien zrobic porządek

2. po co atakujecie fvc, bo nie mozecie tam pisać ? żle wam tu ? przegieliście tam to przykro, zapamiętajcie 2 ważne zdania:

 

każdy odpowiada za swoje czyny ! oraz

grosz do grosza a bedzie kokosza hehe (trzeba rozładować atmosferę)

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
coraz bardziej trace szacunek do tego forum z kilu przyczyn:

1. to prawda eros, wasi admini, modkowie itp. olewają sprawe, moze nie z lenistwa bo np. do magbag i c4asha mam pełen szacunek, a reszty nie znam, a no i renoir tez tu powinien zrobic porządek

2. po co atakujecie fvc, bo nie mozecie tam pisać ? żle wam tu ? przegieliście tam to przykro, zapamiętajcie 2 ważne zdania:

 

każdy odpowiada za swoje czyny ! oraz

grosz do grosza a bedzie kokosza hehe (trzeba rozładować atmosferę)

 

Tutaj nikt nie atakuje, tutaj stwierdzamy fakty tego jak jest ...

 

Odpowiada za swoje czyny - zgadzam sie w 100%, ale to wszyscy a nie pojedyńcza jednostka ..

Link to comment
Share on other sites

DarkMen - w odpowiedzi - wiedziałem o 2 kontach, na co miałes pozwolenie (kłopoty techniczne, pozwolenie było więc sprawą incydentalną ale i super-wyjątkiem). Zgody na konto trzecie sobie nie przypominam.

Bezpośrednią jednak przyczyną twojego zbanowania była Twoja impertynencja granicząca z brakiem dobrego wychowania skierowana w stronę jednego z moderatorów. O ile można pewne rzeczy wyjaśniać w sposób kulturalny, to takiego zachowania znosić nie będę.

 

 

przy okazji - jak widzę sporo osób cierpi na kompleksy odnośnie VCF, wydaje mi się jednak że wspólne machanie szabelką niezależnie od powodów waszej niechęci nie ma tu najmniejszego sensu, podobnie jak nie miałoby sensu rozstrzyganie sporów userów EM na forum szuwi.com

Taktyka "Huzia na zająca" nie przyniesie absolutnie ŻADNYCH rezultatów i nie wiedzę sensu aby w każdym temacie poświęconym VCF tłumaczyć każdej osobie z osobna za co została ukarana. W tym celu można kontaktować się ze mną via e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use