Jump to content

virtual-cash i szuwi do domu


siati
 Share

Recommended Posts

zacząłem wszystko więc dopowiem

 

drogi szuwi

to ze uwarzasz się za osobę która ma monopol na fora gptr w polsce to w cale nie znaczy że możesz obrażać szanowanych użytkowników e-money takich jak ja,bulgo czy eros, niestety nie znam sprawy domino więc się nie wypowiem

 

niestety złamałem daną ci obietnicę i pojaiłem się na twoim forum i przejżałem troszke regulamin w którym niestety aż roi się od :użytkownik ma obowiązek;zabrania się;jeśli nie to dostaje się ostrzeżenie;obowiązkowe jest...

 

taki regulamin chyba nie jest stworzony dla ludzi chodzi mi tu przede wszystkim o dwie rzeczy:

-zakaz rozmawianie w aukcjach i ofertach

-dostawanie punktów karnych za brak jednej rzeczy w opisie oraz za byle co

 

co do pierwszego dla mnie to skandal bo przecierz jak można coś kupić jeśli nie wszystko nie jest jasne (oczywiście są aukcje do których pasuje wasz regulamin jak ulał) ale do niektórych aukcji przydał by się komentarz chociażby ze względu na bespieczeństwo kupujacego i żeby nie było nie domuwień

 

to drugie tylko świadczy o waszym stosunku do użytkowników bo jak to DarkMen ują jest różnica między dostaniem kary za coś a dostaniem za nic

 

może jest najwyrzsza pora na zmiany bo przecierz coraz więcej osób ma do VC (nie mylić z toaletą) żale zastrzeżenia

 

do ciebie szuwi nic osobiście nie mam ala mam do twoich dwóch kochanych lojalnych [wymoderowano] anty i grudusia ale myślę że to co mam do nich dotyczy bezpośrednio ciebie

 

oni myślą że skoro są moderatorami to mogą wszystko nie popuszczą nikomu przecierz oni mają władze i regulamin przed ludzmi powinien być

 

a ja ci powiem że wy olewacie ludzi i nie są to pojedyńcze przypadki powinniście to zmienić

 

a pisze to na tym forum bo jest tu uwzględniana nie wulgarna wolność słowa na waszym forum pewnie ten temat by już był skasowany

 

ps. zbanowaliście między 10 a 20 kwietnia a nie ma mnie na liscie zbanowanych jak byście mogli to mnie dopiszcie pewnie nie pamiętacie dlaczego więc napiszę 6/6 na 2 tygodnie

 

Wolnosc slowa to wazna rzecz, jednak nie nalezy jej naduzywac. Zwrot jaki tutaj uzyles nalezy do obrazliwych, a tego na forum nie tolerujemy, zwlaszcza w stosunku do innych uzytkownikow forum. Istnieja sposoby na wyrazenie wlasnych uczuc, nie raniac innych przy tym.

 

c4ash

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne ludzie boją się sprzeciwstawić administracji, wchodza im w du..., smaruja wazelina i po co to ?? - Darkmen to było piękne.

 

Darkmen, KOOOOCHAMY CIE!!!!!!!!!!! :):)

Jestes boski !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

sir arti - określenie "pieski" ma w tym kontekście odcień zzdecydowanie negatywny, mimo pozornej wolności słowa na EM myślę że coś Ci się za to należy.

Cóż - regulamin jest po to aby stworzyć podłoże pod przyszłe życie forum. Stąd musi się w nim roić od "zakaz" "obowiązek" "prawo" itp. Wymuszaja to same sytuacje - wraz z rozrostem forum i napływem ludzi nieustannie dochodzi do zdarzeń które znajdują potem swoje odwierciedlenie w kolejnych przypisach w Regulaminie. Rozrasta się on o kolejne punkty, co nie jest może zjawiskiem wygodnym, ale jednak niezbędnym.

Reakcje moderatorów są ze wszech miar słuszne - taka jest ich rola. Moderator nie musi się podobać, karanie wszak popularności nie sprzyja. Rola trudna i jak widac niewdzięczna - ale konieczna i niezbędna. Bynajmniej nie chpdzi tu o zachłysnięcie się władzą. Nie ma lepszego zobrazowania sytuacji niż post założyciela tematu - ustawicznie łamał poszczególne punkty regulaminu z którym zapoznał się dopiero po kilku ostrzeżeniach, a mimo to nadal go nie przestrzegał. Czy według Was należy go pogłaskać po głowie? Odznaczyć? Nagrodzić? Odpowiedź jest chyba jasna.

Link to comment
Share on other sites

jak nie wiesz co to jest sarkazm to się cofnij do podstawuwki-słowa mojej pani od polskiego

 

PucMix czego jesteś WM??

A moge juz sie cofnac ?

 

LOL, ;P Tak jakby nie bylo widac mojej stopki.

Offa zrobiles czlowiecze.

Link to comment
Share on other sites

jak nie wiesz co to jest sarkazm to się cofnij do podstawuwki-słowa mojej pani od polskiego

 

PucMix czego jesteś WM??

A moge juz sie cofnac ?

 

LOL, ;P Tak jakby nie bylo widac mojej stopki.

Offa zrobiles czlowiecze.

a widać ?

 

Szuwi - masz rację odnosnie osób które popełniają błąd za błędem, ale jak ktoś popełnia jeden, mały błąd (najczęściej nieświadomie - pomimo przeczytania regulaminu) to wystarczy upomnieć, wskazać co jest nie tak - niech sam to poprawi a napewno zapamięta na przyszłość. Jest duża róznica między nadgorliwością a trzymaniem porządku.

 

hmm "pieski" co w tym zdrożnego ? to zdrobnienie od psów, a pies to nic innego jak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pies_domowy - no chyba że w Twoim słowniku to przekleństwo ;)

 

a tak na serio to rzeczywiście "pieski" nie jest to dobrym okresleniem bo co jak co to ich obraża.

Link to comment
Share on other sites

PucMix cieszę się że ciebie poznałem bo chciałem się zapisać do KP i teraz wiem że ... a zresztą nie ważne i tak się nie zapisze co cię chyba ucieszy

a stupki nie zauważyłem

 

hmm "pieski" co w tym zdrożnego ? to zdrobnienie od psów, a pies to nic innego jak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pies_domowy - no chyba że w Twoim słowniku to przekleństwo

 

pieski to alegoria najlepszych przyjaciół swojego pana

w tym znaczeniu przecierz nie chciałem nikogo obrazić

 

to jest poważne forum i nie można obrażać innych użytkowników mimo że nie przepadam za takimi osóbami jak anta czy PucMix

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
DarkMen - w odpowiedzi - wiedziałem o 2 kontach, na co miałes pozwolenie (kłopoty techniczne, pozwolenie było więc sprawą incydentalną ale i super-wyjątkiem). Zgody na konto trzecie sobie nie przypominam.

Bezpośrednią jednak przyczyną twojego zbanowania była Twoja impertynencja granicząca z brakiem dobrego wychowania skierowana w stronę jednego z moderatorów. O ile można pewne rzeczy wyjaśniać w sposób kulturalny, to takiego zachowania znosić nie będę.

 

 

przy okazji - jak widzę sporo osób cierpi na kompleksy odnośnie VCF, wydaje mi się jednak że wspólne machanie szabelką niezależnie od powodów waszej niechęci nie ma tu najmniejszego sensu, podobnie jak nie miałoby sensu rozstrzyganie sporów userów EM na forum szuwi.com

Taktyka "Huzia na zająca" nie przyniesie absolutnie ŻADNYCH rezultatów i nie wiedzę sensu aby w każdym temacie poświęconym VCF tłumaczyć każdej osobie z osobna za co została ukarana. W tym celu można kontaktować się ze mną via e-mail.

 

Ehh, pływasz ojj i to bardzo ... chyba bedzie potrzebny kapok abys nie zatonoł ...

 

W kwesti wyjaśnień, to miałem pozwolenie na konto 3 a nie na 2 (ale to jak podkreśliłeś to nie o to tu chodzi)

 

Po 2: Brak wychowania nic nie miał wspólnego z zaistniałą sytuacja, jak to się mówi : "Każdy broni swojego".

Nie atakowałem żadnego z operatorów, nie oczerniałem ani nie używałem nieodpowiednich słów. Można powiedzieć : Działałem zgodnie z waszym regulaminem. (i też tak było)

Chciałbym dowiedzieć sie za co dostałem bana (prosze o zpunktowanie, tak abym faktycznie o tym wiedział i był przekonany). Błagam nie pisz, niezrozumiałych wyrazów(nie każdy Ciebie zrozumie )...

 

Jakbyś zauważył zostałem zaatakowany w waszym dziale o kradzież 1.4$ czego nie miało miejsce.

 

Czemu zachowałęm się tak, a nie inaczej ??

 

Dobre pytanie, a ja po prostu sprawdzałem mechanizm w jakim komuś można udowodnić wine. (Sam dobrze wiesz, że jak ktoś komuś ukradnie $ to napewno na forum sie nie pochwali, zaskakuje mnie to, że operatorzy zamiast zignorować moje posty dolewali oliwy do ognia, a przecież wystarczyło zamknąc temat)

 

A co do wyjaśniania spraw czy miałem szanse ??

 

"Użytkownik: dark

Zbanowany: 29.06.2005

powód: klon wcześniej zbanowanego użytkownika DarkMen, GhostDark

Uwagi: ban permanentny"

 

To samo mówi za siebie, ban za clon ników, a nie za nieodpowiedne zachowanie. Tak było łatwiej, prościej, bo kogoś poniosły emocje - ANTA ...

 

I prosze nie wmawiaj mi, że złamałem REGULAMIN bo taka rzecz nie miała miejsce ...

 

A w swoim wypowiedziach zastanów się najpierw co piszesz, aby potem móc sie do tego ustosunkować ...

 

Trodno odkrecić coś co już sie stało... Czy nie uważasz, że zdjęcie bana byłoby stosowne ??

 

Ale z drugiej strony masz swiadomość, że to musiało by oznaczac pogodzenie się z porażka, nie tyle Twoja drogi szuwarku, ale moderatora który taką kare wyznaczyl...

 

 

Tu kulturalne prośby na nic sie zdaja, ponieważ nie odpowiadasz na pw, czy posty jak już kolega Eros podkreślił....

 

Aaaa jeżeli uważasz, że życie tylko składa się z regulaminu który trzeba przestrzegać to się mylisz ... Nawet go przestrzegając można zostać ukaranym, a ja na to jestem idealnym przykładem...

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze dalsza dyskusja w tym tamacie jest zbedna. Jednym podoba sie VCF, innym FEM, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. A sprawy zwiazane z banowaniem, slusznym czy nieslusznym, mozna dochodzic na forum wlasciwym rozwazaniom.

 

To co jest zaleta na jednym, uwazane jest za wade na drugim. Tutaj moze faktycznie nie dajemy karniaka za kazde wykroczenie, zanim zareagujemy minie troche czasu, ale staramy sie pilnowac pozadku najlepiej jak umiemy i jak tylko pozwalaja nam na to warunki. Chyba VCF mial wiecej szczescia i trafil na moderatorow ktorzy dysponuja wieksza ilosca czasu, niz moderatorzy na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use