Jump to content

już nigdy nie zostanę poleconym Polaka


rolus3
 Share

Recommended Posts

Drodzy Panie i Panowie,uważam,że jesteśmy jeszcze ubogim krajem więc każda zarobiona i sprowadzona do Polski z zagranicy kwota pieniędzy - wzbogaca nas a jednocześnie ten kraj.Taką formą jest także nasza praca w firmach GPTR I GPTS.Dokładnie 4 miesiące i 10 dni na łamach tego Forum w dziale "Targowisko" zgłosiłem ofertę na mój zapis do Polarptr.Zgłosiło się 2 oferentów.Wybrałem ofertę osoby o nicku STRENG,która za mój zapis zaoferowała mi 10 centów po osiągnięciu przeze mnie minimum.Kontaktowałem się z tą osobą poprzez PW i gg.Minimum osiągnąłem właśnie teraz i przypomniałem STRENGOWI o jego obietnicy.On się zwyczajnie "wypchał" próbując zrobić ze mnie oszusta itp.Bawię się w to "klikanie" korzystając z wolnego czasu i nie jest to forma mojego utrzymania lecz jedynie hobby.Zorientowałem się już także,że pracują tu głównie młodzi ludzie więc biorąc pod uwagę mój wiek-mógłbym założyć ,że jestem jednym z najstarszych a może i najstarszy.Nie zależy mi więc na tych drobnych 10 centach.Chodzi o zasady.Nie dość,że oszukują nas nieuczciwi webmasterzy to robią to samo nasi rodacy.Postanowiłem wobec tego dawać zarabiać jakiemuś Hindusowi czy Japończykowi a nie naszym rodakom.Teraz fragment listu STRENGA do mnie "Po pierwsze nie wiem komu uwierza - zupelnie nieznanemu gosciowi, czy wm-owi zagranicznej firmy znanemu na rynku polskim i zagranicznym".Chyba to wszystko mówi za siebie?A do WM z tegoż Forum mam prośbę o przejrzenie o ile to możliwe archiwum "Targowiska" z przed 4 miesięcy i 10 dni a także mojego PW gdzie jest nie wykasowana korespondencja ze Strengiem.Jednocześnie przykro mi ,że nie będę już zapisywał się jak w temacie z waszych stron i innych reklam.Jednocześnie uczyni to także paru moich stałych poleconych.Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów.Rolus
Link to comment
Share on other sites

Ta moja wypowiedź zawiera pewne niewyrażalne niuanse, bo toż przecież strenq chce ożywić to forum. Hiperbola słabo mi wyszła?

Mogłem przecież złośliwie posłużyć się fajnym cytatem, którym jeden WM określił inne forum:

GPF to ściek, ale to jest nawet na to miano niesłużyło, to pudło na śmieci :P

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie wiem komu uwierza - zupelnie nieznanemu gosciowi, czy wm-owi zagranicznej firmy znanemu na rynku polskim i zagranicznym

Nie zdziwię się, jak to ty wyjdziesz na oszusta, bo na polskich forumach tak jest, ze nowi mają przejeb...ne.

A swoją drogą to przykre że dla paru centów ludzie potrafią się zeszmacić

 

Szkoda, ze nie zatutułowałes wiadomości JUŻ NIGDY NIGDZIE SIĘ NIE ZAPISZĘ

to chyba lepszerozwiązanie.

Szkoda czasu i nerwów na ten ściek

Link to comment
Share on other sites

Od strenq:

 

Niestety muszę stwierdzić, że podany kontrahent jest niesamowicie nieodpowiedzialny i nie zna zasad panujących w świecie GP.

Zacznę od tego, że wkleił tylko część mojego maila i jest to fragment wyrwany z kontekstu, który w całości brzmiał o wiele inaczej.

Więc po kolei. Po pierwsze nie ma mnie już w tej firmie ale mogę to przeboleć. Po drugie skąd ja mam wiedzieć komu dawałem ofertę zapisu 4 miesiące temu czy rok temu? Przy takiej ilości trudno żebym wszystko pamiętał. Niestety trzeba robić tak jak ja to robie - zapisuje się stronę z aukcją na dysku i nie ma problemu. A tak nie ma pewności czy dawałem komuś ofertę czy też nie - a w ciemno nikomu kasy nie będę dawał to chyba logiczne!!!

Druga sprawa dotyczy samej wypłaty - gość nawet nie dał mi jakiegokolwiek potwierdzenia, że tą wyplatę otrzymał!! I też jak mam mu uwierzyć?

Trzecia sprawa to fakt zmiany minimum przez Polara - gdy ja składałem tą oferte było to 1$ a więc oferta tyczy się 1$, a nie obecnego minimum (o ile takowa oferta wogóle była - gdyż 4 miesiące temu Polar miał minimum 1$).

Noi na końcu pragnę powiedzieć, iż ten użytkownik forum kłamie jak z nut - nie korespondował ze mna ani na gg ani na pw!! I napewno nie ma na to żadnych dowodów!! Jedyny był kontakt mailowy, ale rolus zamiast załatwić podstawowe formalności potrzebne do otrzymania pieniędzy piszę skargi na forum. W dodatku wykorzystuje mojego tymczasowego bana (moim zdaniem jak i wielu użytkowników tego forum niesłusznego - ale jak wiadomo są równi i równiejsi) przeciwko mnie tak bym nie miał jak odpisać! Noi po ostatnich wypowiedziach CANa mam prawo twierdzić, iż może być to zemsta z jego strony.

Reasumując więc co niektórzy ludzie nie wiedzą jakie zasady panują w GP - jeśli prześle mi wszystkie dowody potwierdzające jego teze - oczywiście przeleje mu te 10c bo to jest śmieszna suma i nie wiem jak o taką sumę można człowieka nazwać oszustem! Ale napewno nikomu nie będe przelewał kasy w ciemno!

z poważaniem

strenq

Link to comment
Share on other sites

Heh, ostatnio wchodze na to forum zeby sie tylko posmiać,

rolus3 masz racię, jest jak jest, ale nie wolno tak myśleć,

nie każdy Polak jest oszustem, nie każdy Hindus jest uczciwy,

jeśli masz już swoje lata to chyba to wiesz mam nadzieję :|

Link to comment
Share on other sites

Forum ForumEMoney.com Strona Główna

Skrzynka :: Wiadomość

Od: strenq

Do: rolus3

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 7:50 pm

Temat: Re: Polar ptr

 

http://www.free-webspace.biz/strenq

tam poszukaj linka

 

 

EDIT

 

Zapisana :: Wiadomość

Od: strenq

Do: rolus3

Wysłany: Pon Sie 08, 2005 3:47 pm

Temat: Re: Polar ptr

 

7466868 na gg ci wytlumacze najlepiej. Chyba ze nie masz gg.

 

 

 

EDIT

 

strenq" <strenq@o2.pl>

Data: 2005/11/18 11:05:45

Temat: Re: Re: Polarptr

Do: <roland6@poczta.onet.pl>

Podgląd nagłówka »

Przenieś doKoszWysłaneSPAM

« poprzednia | następna »

Po pierwsze nie wiem komu uwierza - zupelnie nieznanemu gosciowi, czy wm-owi zagranicznej firmy znanemu na rynku polskim i zagranicznym.

Po drugie nie masz zadnych dowodow takowej sytuacji - znajdziesz mi dowod ze ci skladalem ta oferte to pogadamy.

Wiesz nie robi mi roznicy cent w ta czy tamta ale nie dam sie naciagac byle komu.

A co do gg do mogles sobie wytrzasnac z kazdego lepszego polskiego forum internetowego.

 

_________________

SUPER OFERTA REKLAMOWA W ASOLANDII

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
a ty eros zachowujesz się jak dziecko

 

zachowuje się bo nim jest... eros - raz napisałeś - wystarczy. Co post ta sama gadka - po co?

Jeśli mail od strenqa jest w posiadaniu pokrzywdzonego - warto wkleić jego nagłówek aby porównać nr IP

 

Niestety - w get-paid siedzą głównie dzieciaki, których etyka woła o pomstę do nieba. Moralność stanowi zwykle termin ze słownika wyrazów trudnych i obcych, zaś szmacenie się dla kilku groszy - po które nie schyliliby się nawet na ulicy - jest niemal nagminne.

Regulaminy firm często stawiają granicę uczestnictwa na 18 lat, gdyby były ja w stanie wyegzekwować pewnie sytuacja uległaby jakiejśc poprawie.

Link to comment
Share on other sites

Regulaminy firm często stawiają granicę uczestnictwa na 18 lat, gdyby były ja w stanie wyegzekwować pewnie sytuacja uległaby jakiejśc poprawie.

Jak by wyżucoano wszystkich poniżej 18 to twoja siatka w klamm i nie tylko spadła by o połowę.

I niestety w Gp siedzi taki ktoś jak szuwi który jak sypnie jakiś tekst to można się poczuć jak na studiach.

Link to comment
Share on other sites

Jak by wyżucoano wszystkich poniżej 18 to twoja siatka w klamm i nie tylko spadła by o połowę.

 

Wolałbym spadek dochodów w zamian za ich pewność, tymczasem wskutek wszędziobylskiego spamu i idiotycznego zachowania gówniarzy cały czas mam obawę o zbanowanie Polaków z Klamm, Eurobarre i innych firm, tak jak miało to miejsce w wielu systemach niemieckich.

 

Kombinatorstwo, lekkomyślność, nieznajomość regulaminów i oszustwa to domena głównie dzieciaków, za którą wszyscy płacimy potem wysoką cenę.

Stąd jak najbardziej popieram roszczenia autora tego topicu. Niezależnie od wysokości stawki należy egzekwować wywiązywanie się z obietnic, przestrzeganie regulaminów i zwykłej uczciwości.

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich

-->eros ma racje o całe 10c całe zamieszanie to śmieszne

w ogóle jeszcze nigdy sie nie spotkałem z aktywnym polakiem z płatnego zapisu

A co do oszukiwania to bardzo czesto spotykam sie z oszukiwaniem z każdym kliknieciem w link.

Tylko oszuści zdają sobie sprawe ile kasy ukradli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use