Jump to content

już nigdy nie zostanę poleconym Polaka


rolus3
 Share

Recommended Posts

Jak już napisałem w dziale ingerencja tu pozwole skopiować sobie moje słowa:

Tak więc po kolei:

poproszę o link lub screen aukcji - skad ja mam pamiętać komu dawałem ofertę zapisu ileś tam miesięcy temu - jestem człowiekiem a nie robotem i sam osobiście zapisuje zawsze strone z aukcją w której ja chce się zapisać. Skad ja mam wiedzieć czy nie chcesz ode mnie wyłudzić kasy?

po drugie - skąd mam ci wierzyć, że zebrałeś minimum w Polarze? Nie pokazałeś screena z zarobkami, więc na jakiej podstawie mam ci wierzyć? Poza tym jak mówisz 4 miesiące temu minimum w Polarze wynosiło 1$ a nie 0,5$.

Reasumując - pokażesz mi aukcje i screen zarobków (z 1$) to chociaż mnie w Polarze nie ma już to przeleje ci te 10c - ale póki co nie pokazałeś żadnych konkretnych szczegółów zawarcia transakcji, więc skąd mam wiedzieć czy to nie wyłudzenie?

 

Rolus zagadał do mnie na gg, gdy napisałem mu to oczywiście zerwał rozmowę i postanowił zepsuć mi dobrą opinie na forum, pisząc takie posty. I tu nie chodzi o 10c, tylko o sam fakt - jeśli zapłaciłbym teraz jemu, to zapewne wezwali by się kolejni chętni wyłudzenia podobnej kasy. Piszę poraz kolejny - da mi te dowody kasa wyląduje na jego koncie. Ale póki co nawet screena z zarobkami nie mam !!!

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałem już szybciej chodzi mi o zasady a nie 10 centów,które już jednak Streng gotów jest mi wypłacić po przesłaniu mu screena z moją wypłatą z Polarptr.Ja umowy dotrzymałem.W chwili obecnej w dziale "Ingerencja" toczy się sprawa o zarzut kłamstwa postawiony mi na tym forum przez Strenga.Wszystkim zainteresowanym prześlę o ile będą mieli taką chęć screeny dotyczące sprawy.Myślę że po zakończeniu tej sprawy będzie okazja aby podjąć większą dyskusję na ten temat.
Link to comment
Share on other sites

Zasad postępowania przy aukcjach niestety nie znasz - aukcje sie zapisuje jak sie zapisujesz pod kogo.

Zarzut kłamstwa postawiony przeze mnie? Lol człowieku naprawdę nie wiem ile ty masz lat, ale chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

A jak już ci pisałem w ingerencji - dawanie pw osobom trzecim jest zabronione. A dyskusja na ten temat juz jest naprawde nudna i kuriozalna - szkoda ze musze znizac sie do tego poziomu i odpisywac na to.

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Forumowicze,kończę definitywnie ten temat.Dzięki niemu miałem okazję poznać pyszałkowatość pewnego -jak siebie sam określił -" znanego i cenionego w Polsce i na świecie WM."

Pieniądze odzyskałem,przeprosin na zarzut kłamstwa nie otrzymałem choć sprawa była jasna.Cóż niebawem wejdzie chyba nowa moda w GP - moda ala Streng - chcesz dostać pieniądze -to udowodnij że ci je obiecałem.Proponuję zapisywać wszelkie rozmowy na PW i gg bo mogą być później potrzebne.

Cóż Streng nie wygrał tej sprawy a jednocześnie nie potrafi się do tego przyznać.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wesołych Świąt.

Link to comment
Share on other sites

Cóż wszędzie jest tak, gdy zawiera się jakoś umowę to trzyma się jej zapisy. Nie zapisałeś aukcji więc w zasadzie nie powinienem ci płacić. Takie są niestety reguły - sam kiedyś byłem początkujący i też nie zapsywałem aukcji i też poniosłem z tego tytułu straty. Jednak mam na tyle honoru, by nie robić afery o 1 czy 2$, choć ty robisz to o 10c. Bo to co wyprawiasz jest po prostu żałosne. Co do przeprosin to niestety musisz jeszcze posiedzieć bardziej w GP i wtedy zrozumiesz podstawowe mechanizmy. Wtedy też zapewne zrozumiesz, że jednak nie miałeś racji.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use