Jump to content

ukradli kase z egolda... REWANŻ ??


Eurynomos
 Share

Recommended Posts

dzisiaj przypadkiem zobaczyłem, że koleś, który po włamie na moje konto wypłacił kase na swoim zostawił (przecież :D) swój numer e-gold

 

 

 

czy nie ma żadnej możliwości, żeby ja wiem, napisać do wm egolda i spróbowac przynajmniej cześć kasy jakoś odzyskać ??????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
E-Gold service cie oleje ...

a co do tego IP to mylicie sie0, nic nie pomoze, ten IP to zabezpieczenie przeciw skryptom automatyzacji takim jak np buble i nic wiecej

 

Hm tak czy siak te osoby co zostaly okradzione nie mialy tej opcji zabezpieczenia ustawionej wiec moze jeden ma to jakis plyw na dostep do kont. :)

Tomek cos ty taki pewny ze nic nie pomoze znasz sie na tych zabezpieczeniach :P:)

Link to comment
Share on other sites

1.

mialem to "zabezpieczenie" wlaczone a i tak mi zwineli kaske (choc ja pozniej odzyskalem:) ), jakbys chcial zauwazyc to nawet na tym obrazku co wkleiles wyzej jest napis "Automation Access" z linkiem do opisu automatyzacji przelewow for programmers :P

 

2.

a znam sie :P

chcesz kupic generator hasel do EG ?

generuje haslo i odrazu sprawdza czy dziala do podanego wczesniej konta :P (wymaga curl) - wolny i jeszcze nie sprawdzony bo nie chce mi sie czekac 24h na wynik :]

Link to comment
Share on other sites

zaloz pare kont

np na jedno przyjmuj kase a na drugim trzymaj wieksze sumy (ale na takim ktorego numeru nikomu i nigdzie nie podajesz)

a EG bedzie bezpieczne jak E-Gold zmieni skrypty lub zatrudni kogos by usunal bledy :)

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use