Jump to content

ukradli kase z egolda... REWANŻ ??


Eurynomos
 Share

Recommended Posts

Bardzo Ciekawe rzeczy tu piszecie jednak logowanie odbywa sie za pomocą protokołu https co powinno być bezpieczne chyba że nie jest odpowiednio kodowany to inna sprawa. Mi w sumie z e-golda nic nie buchneli jeszcze mimo to zmieniłem sobie hasło na troche kąbinowane i podejrzewam że skrypt o którym mowa wyżej nie jest wstanie go złamać.

Jak by ktoś chciał mocno zamotać hasło to może sprawdzić czy takie znaki są dozwolone ×Ü?ăĂÉôöĽľÖÜŤťŁ×čáíóúĄąŽžČ? i wiele innych wpisuje sie je trzymająć alt i pokolei wciskając z klawiatury numerycznej kąbinacje 3 cyfr, jak by ktoś chciał listę znaków to na pw. Założę się ze żaden skrypt pod względem tych znaków nie sprawdza haseł chyba ze jedzie kolejn9o wg tablicy ASCI to już inna sprawa. Jednak trzeba sprawdzić czy te znaki sa dozwolone w haśle

 

Jeszcze taka informacja dl;a tych co często formatują dyski zróbcie to raz a porządnie odłączcie net i zainstalujcie wszystko co wam potrzebne zróbcie swoje ustawienia poświęćcie na to nawet cały dzień a, gdy juz wszystko będzie gotowe zróbcie sobie imaga dysku(partycji) nagrajcie go na CD i przy następnym podejrzeniu że coś nie gra w systemie skopiujcie najważniejsze pliki z programu pocztowego gg czy innych sprawdźcie je jakimś dobrym antywirem i przywróćcie system z imaga trwa to około 10 minut a nie kilka godzin w przypadku windowsa, i macie system jak nowy swieżo po instalce. Do robienia imaga możecie użyć nortonghost ale jest płatny darmowe programy tego typu mozna znaleźć w niektórych dystrybucjach linuksa. Polecam taki sposób ja tak robie co tydzień mimo iż mam antywira ale nie jestem go pewien przecież coddziennie wychodzą nowe mutacje a pozatym może nie chronić przed keylogerrami niektórymi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na keyloger też jest sposób, możesz wpisywać hasło klikając na litery i cyfry, takie coś jest na e-gold dostępne, a co do antywira to możesz autoupdate sobie załatwić, i koniecznie zainstaluj sobie ad-aware najlepiej w wersji pro lub jakiegoś antytrojana a hasło proponuje długie składające się z liter dużych małych oraz cyfr i jeśli są dostępne to znaków
Link to comment
Share on other sites

na keyloger też jest sposób, możesz wpisywać hasło klikając na litery i cyfry, takie coś jest na e-gold dostępne,

 

Niestety nie na każdy kiedyś bawiłem sie cafejnem miał taką opcję że pokazywał co ofiara wpisuje i wiem że on czytał naciśnięte linki i przyciski w przegladarce. A przeciez jak dawno temu wyszedł cafein, teraz napewno są bardziej szczegółowe keylogery

 

a co do antywira to możesz autoupdate sobie załatwić, i koniecznie zainstaluj sobie ad-aware najlepiej w wersji pro lub jakiegoś antytrojana

 

Mam nortona i live update cały czas chodzi ale w symantecu nie zawsze wiedzą o nowych wirach na czas np z kilkudniowym opóźnieniem

 

a hasło proponuje długie składające się z liter dużych małych oraz cyfr i jeśli są dostępne to znaków

 

I tak powinno być wszędzie

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use