Jump to content

Zainteresowanie Bannerami!


arteck
 Share

Recommended Posts

EFF - Electronic Frontier Foundation

 

to założona w lipcu 1990 roku w USA organizacja pozarządowa mająca na celu walkę o wolności obywatelskie (takie jak prawo do anonimowości, prywatności i wolności słowa) w elektronicznym świecie. Jej twórcami są Mitch Kapor, John Gilmore i John Perry Barlow.

 

Ostatnie głośne sprawy:

 

* aresztowanie rosyjskiego programisty Dimitrija Skliarowa z powodu pozwu, jaki przeciwko niemu złożyła firma Adobe Systems (za złamanie zabezpieczeń elektronicznych książek),

* egzekwowanie na szeroką skalę przez DVD Copyright Control Group zakazu rozpowszechniania nielicencjonowanych odtwarzaczy DVD. (zobacz też: Content Scrambling System)

* protest przeciwko projektowi ustawy SSSCA.

 

Powyższy tekst pochodzi z Wikipedi.

 

Oficjalna strona EFF - http://www.eff.org

 

Arteck zgłosił tam Sign-Profit i obiecali zając się sprawą

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Admin robi co mu się podoba, nie ma żadnego regulaminu.

Mnie i jeszcze kilku innych zbanowanych osób (btw moim zdaniem niesłusznie) nie chce odbanować, nie chce też usunąć naszych kont, a my nie możemy tego zrobić. To już jest łamanie wszelkich zasad.

 

Nie chcę już nawet być odbanowany, mam nadzieję że w końcu strona zostanie zamknięta. Wiem że wielu z Was tego nie chce, bo nadal tam zarabia, ja jednak nie mam już do tego człowieka siły i czekam na zamknięcie strony. Mnie i nie tylko mnie admin tego serwisu olał.

 

Gdybym został zbanowany słusznie, pogodziłbym się z tym i dał spokój, nie mam sobie jednak nic do zarzucenia.

Link to comment
Share on other sites

no ja wiem o co chodzi i zgadzam się że bardzo źle postąpili

ale to jest rada jak chce nowe konto

 

No to chyba że tak :)

 

Też sie zastanawiam nad zalozeniem nowego konta, pewnie także je zbanują ale może zdąze wypłcic te 50 centów zanim sie zorientują ze mam 2gie konto :)$$

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use