Jump to content

Zainteresowanie Bannerami!


arteck
 Share

Recommended Posts

a moze kwestia jest taka, ze nie mozna laczyc wyswietlen na forach z wyswietleniami w rotatorach?

W kazdym razie, jak tylko arteck wyzdrowieje to niech usunie moj banner z rotatora, a najlepiej niech zamknie czasowo ten rotator do czasu odzyskanie akceptacji.

Co do regulaminu, to dopoki nie umiescili tych zasad na stronie, program powinien dzialac bez zmian.

A zeby banowac to mieliby podstawe dopiero po zamieszczeniu regulaminu.

Wlasciwie, skoro to firma zarejestrowana, to byc moze daloby rade wytoczyc im jakis proces? Szkoda tylko, ze sa z USA, bo to stawia nas raczej na przegranej pozycji,.

No ale jakby tak policzyc sume strat - ja np. stracilem 1,2 $ do czasu kiedy mnie nie zbanowali i przestalo naliczac; a na pewno jest conajmniej kilkanascie osob, ktore stracily zdobyte pieniadze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich,

Jestem trochę zielony z powodu zatrucia ;) ale postaram się Wam naświetlić co i jak. Resztę macie w wiadomościach na eXtreme.

 

Dzięki reklama2000 za usunięcie stopek. Były zbędne :)

 

Co do sign-profitu to zaczynam mieć zpore zastrzeżenia. Nie podoba mi się to. Postawcie się jako reklamodawca w sign-profit. Kupujecie bardzo drogie wyświetlenia bannera po to, aby było z nich jak najwięcej wejść i zapisów. Na forach oraz na zwykłych rotatorach jet totalny brak zainteresowania - więc jako reklamodawcy - powinni być wściekli. Przyszliśmy do nich z rotatorem - gdzie są kliki - niemal jak PTC. Sam się zapisałem do jednej firmy - HYIPA, więc reklamodawca powinien być zadowolony. Sign-profit oczywiście mniej, bo kilku ludziom musi naliczać premię za uniqe immpression. Póki co postarałem się łagodnie przedstawić temat i poprosiłem o odbanowanie kont. Kolejnym krokiem - jeżeli ten poskutkuje, będzie łagodna prośba o akceptację eXtreme z 1 wyjątkiem - wiele kont, ale jeden banner w jednym czasie. Będzie się to wiązało z obniżeniem ceny rotatora sign-profit, gdyż z 10000 wyświetleń zaliczy około 1000 uniqe.

 

Jeżeli natomiast moja łagodna prośba o odbanowanie nie poskutkuje - posłużę się przepisami. Przede wszystkim poruszę temat braku regulaminu na stronie z zarabianiem. Według wszelkich dobrych obyczajów oraz prawa (nie tylko polskiego) wszędzie gdzie się podaje swoje dane, dzięki którym można osobę zidentyfikować (a takim jest niewątpliwie mail - ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku) musi się znajdować regulamin oraz polityka prywatności/poufności danych osobowych. Będę walczył dopóki mi starczy sił - czyli dopóki nie wygramy :)

 

Póki co nie mam nawet siły klepać w klawiaturę, bo się czymś zatrułem i musicie mnie w tej sytuacji zrozumieć. Przepraszamy wszystkich za zaistaniałą sytuację. Ustawiłem status wszystkich wyświetleń na nieaktywny. Jak się sprawa wyjaśni i dojdziemy z sign-profit do porozumienia - będę puszczał po kolei wyświetlenia stosując zasadę 1 banner w rotatorze w jednym czasie. Postaram się również napisać jakiś skrypt, który po wykorzystaniu wszystkich wyświetleń jednego bannera doda od razu kolejny. Myślę, że wszystko się w czasie wyjaśni.

 

Dziękuję Wam za wyrozumiałość. Widzę, że będziemy współpracować bardzo długo. Da się z Wami dogadać :) Cieszy mnie również fakt, że część spraw potraficie sami załatwić. Cięszę się również z tego, że jesteście tak lojalniwobec nas i o wszystkim nas informujecie. Dziś wieczorem wyślę ID wszystkich użytkowników, którzy zostali zbanowani na eXtreme w sign-profit.

 

Teraz idę zdrowieć.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Szybkiego powrotu do zdrowia Arteck!!;

Wspolczuje Ci, zreszta jeszcze przedwczoraj mialem goraczke :)

 

A mysle, ze jak Twoje starania nie pomoga, to bedzie trzeba wymyslic jakas akcje protestacyjna : )

No ale narazie miejmy nadzieje, ze pierwszy krok poskutkuje ; P

Link to comment
Share on other sites

Arteck od siebie życze szybkiego powrotu do zdrowia, bo jesteś nam bardzo potrzebny :) Jeżeli sign-profit składa się z rozumych ludzi to napewno da się z nimi jakoś dogadać... a jeżeli nie to tak jak mówiłeś, trzeba będzie użyc prawa :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mało co zawału nie dostałem po powrocie z pracy i osobiscie sądze ze firma sign profit zachowała sie w stosunku do nas i administratorów nie na miejscu jako firma z taka renomą powinna poinformowac z jakims wyprzedzeniem o zmianie regulaminu a nie odrazu blokada wszystkiego musle ze powinnismy sie ostro zbuntowac i ze z pomocą Artcka bo on jest całum muzgiem operacji wygramy:) gromkie brawa dla chłopaka który zdecysował walczyc z WP i Sign Profit
Link to comment
Share on other sites

Sweety, nie trzeba odrazu walczyć lol Może da się tą sprawe załatwić ugodowo...

 

Teraz sobie uświadomiłem że jak nie będzie bannerów signprofit to i pula klikaczy będzie niska :( Bo 50% z zamówień bannerów idzie do puli :(

Link to comment
Share on other sites

Dziwie sie Ja i Skromna mamy wszystko ok - przedchwilka wypłaciłęm 0,5$

 

Myślę że wszystko da się załatwic!

 

macie szczescie : P

Albo po prostu nie skasowali wszystkich w pien, zeby byly jakies pozory

- tylko czemu ja zawsze musze byc pokrzywdzony? :/

Link to comment
Share on other sites

Dostalem takiego maila od nich:

Have you placed your banner on extreme-mails or advertisments.pl?

Best regards,

 

Odpisalem im ze mialem tam banner ale nie wiedzialem ze tak nie wolno i teraz juz mam tylko na forum.

Zobaczymy czy odpisza...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dzisiaj jak otworzyłem skrzynkę byłem bardzo zdenerwowany. Dostałem odpowiedź. Gość nie jest zbyt wylewny - odpowiada zawsze jednym zdaniem - widać szkoda mu czasu. Jego strona narusza dyrektywy Unii Europejskiej, łamie prawo polskie, europejski i co najważniejsze - amerykańskie. Na stronie nie ma polityki poufności danych. Na stronie nie ma regulaminu ani dla adminów, ani dla użytkowników. Czyli teoretycznie - może robić co mu się rzewnie podoba. Zarobisz 10$ i dostaniesz bana bo admin ma kaprys lol

 

 

Napisałem mu zatem maila i jestem tę sprawę w stanie pociągnąć, aż do momentu zamknięcia strony sign-profit.com. Czekam jeszcze na odpowiedź na mojego "wkurzonego" maila. "Nie będzie dziecinka mi na rąsie spozierać" :)

 

Hello,

As I said i will give you proof that one user one account. Everything you must do is unban those users.

 

"swerty98@wp.eu"

Account ID: #34

IP Address: 83.18.171.220

Account in sign-profit: 135823

 

"arek1236@o2.pl"

Account ID: #52

IP Address: 83.7.23.49

Account in sign-profit: 136867

 

"jacu13@o2.pl"

Account ID: #131

IP Address: 83.27.247.166

Account in sign-profit: 135818

 

"arteck@szydlowski.lap.pl"

Account ID: #1

IP Address: 83.28.201.203

Account in sign-profit: 136785

 

There aren't terms and privacy policy on your site. In my opinion you have done it without reason. In my lawyer opinion you have done it without reason and you have broke a law.

 

And a question to one of those users "Have you placed your banner on extreme-mails or advertisments.pl?" was silly. We don't break your rules because there is no rules on your site. You also have no rules because you don't tell us about it. Your only way to be clean in this situation is said i'm sorry to every user you have banned and unban him.

 

Best regards,

arteck - eXtreme-mails.com

 

Jeżeli o kimś zapomniałem - nie przejmujcie się - jak odniesie skutek - dopiszemy. Teraz tylko pozostaje zaczekać do momentu odpisania na mojego maila. Spodziewał bym się prędzej zamknięcia strony sign-profit, niż odbanowania, ale to są tylko moje przemyślenia. Jest kilka instytucji, które mam na oku. Przede wszystkim te dotyczące bezpieczeństwa, ale one zamkną stronę do momentu dopisania regulaminu i polityki prywatności. Myślę, że to w sumie i tak powinno wystarczyć - każdy reklamodawca ucieknie w takiej sytuacji. Jak macie jakieś sugestie proszę piszcie.

 

Co się tyczy wyświetleń zakupionych przez Was - zaczekamy do momentu wyjaśnienia się sytuacji.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

nom, o mnie zapomniales : )

 

JA do nich juz pisalem, ale oczywiscie bez odzewu - jakiegokolwiek

Z niecierpliwoscia czekam na dalszy rozwoj sytuacji.

A gdyby tak Ci ktorych sign-profit nei zbanowali zaprzestali promowania do czasu wyjasnienia sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Niestety mam smutne wiadomości. Oto odpowiedź na mojego maila.

These users will not be unbanned. Our rules will appear on our site soon.

Best regards,

--

Ronald Avila <support@sign-ads.com>

Sign-Ads ® a Your Key Solutions LTD company.

 

Zapytam się go jeszcze jakie to zasady (których jeszcze nie ma) Ci użytkownicy naruszyli, że zostali zbanowani. Potem będą mieli ze mną mały problem.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

hmm... nie do konca rozumiem,

jesli oni umieszcza te reguly na stronie,

to jak udowodnimy ze zrobili to dopiero po zbanowaniu nas??

Przeciez moga pozmieniac daty ewentualnie..

A jak chcesz miec dostep do serwera?

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use