Jump to content

Zainteresowanie Bannerami!


arteck
 Share

Recommended Posts

wiem ale promowac mozna.. jak wykupisz miejsce...

 

W sumie, nie dziwota...

Taka ilość zarejestrowanych użytkowników...

Ciężko byłoby z tego nie korzystać, no to summa sumarum trzeba ściągać kase za banery :rolleyes: w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wiec tak jest to Firma która płaci za wyswietlanie jej banera na akceptowanych przez nią stronach np: http://www.forumemoney.com, http://www.extreme-mails.com i jeszce kilka polskich firm płacą za 1000 wyswietlen ich banera dostajesz 1 $ minimum to 0.50$ automatycznie na e gold jak widzisz ten baner mozna promowac na forum w podpisie i kasa sama płynie Jesli chcesz moge pomodz w zapisie zapraszam na PW

 

pozdrawiam mam nadzieje ze dobrze wytlumaczyłem:D

Link to comment
Share on other sites

hehe... czekam na kase za moj zapis do extreme-mails i jak tylko wplynie to kupuje wyswietlenia mojego sign-profit : )

 

albo nie, to jednak minimum nie zostalo zmienione, nie wiem gdzie ja spojrzalem ; D

Szykuj sie arteck na realizacje reklamy ; p

 

Albo najpierw moze zamowie reklame "na probe" z konta za premie zapis;

z tym ze w formularzu jest w pewnym sensie "blad"

Z powodu ze jest jeden uniwersalny formularz, formularz do zamawaiania banerow zawiera nie-niezbedne pola :

URL: Temat/Tutuł: Tekst: Co ewentualnie powinienem w nie wpisac?; p

 

No i jeszcze troche szkoda, ze nie ma statystyk do reklam z konta : (

Link to comment
Share on other sites

Racja, formularz do zamawiania bannerow sign-profit pownien wygladac inaczej od wszystkich pozostalych, chociaz moze zostac taki jaki jest :)

 

A propo sign profit - brakuje mi tam tylko jednego - dokladnych statystyk co gdzie i kiedy bylo wyswietlane/klikane :) tak zebysmy wiedzieli gdzie warto promowac ich bannery.

Link to comment
Share on other sites

Co do statystyk, to jednak sa (pojawily sie gdy reklama zostala dodana - kiedy bedzie automat?:D) z tym ze troche "niepoukladane". No i link ktory pokazuje w statystykach jest obciety (Reklama zostala zrealizowana prawidlowo)
Link to comment
Share on other sites

Arek... ale wazne ze placa.. :)

a masz najwazniejsze info.. twoje aktualne zarobki, wyswietlenia dzisiejsze i ogolnie

 

No tak, gdyby nie płacili to nawet najbardziej szczegółowe staty by mnie nie satysfakcjonowały :evil: To ze płacą jest oczywiscie najważnejsze, i to jak płacą - natychiastowe wypłaty to naprwade wygodna rzecz.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Co do ratio. Nie przejmujcie się nim zbytnio - chodzi o przejmowanie się indywidualistów, którzy kupili reklamę. Liczy się tylko i wyłącznie ratio ogólne - przypadające na cały eXtreme. Ratio ogólne w chwili obecnej wynosi ponad 4%. Spisaliście się na medal.

 

Dziękuję Wam za to serdecznie i zapraszam do kontynuwania.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Niepokojące napisy BANNED pojawiły się w extreme-mails zamiast bannerów. Niektórzy na forum także nie mają bannerów. Moje zarobki w sign-proficie znikneły. eXtreme-mails zniknął z listy zaakceptowanych stron przez sign-profit.

 

Krótko mówiąc stało się coś złego, coś za co extreme-mails dostał bana na sign-proficie :(

 

Powiadomiłem artecka na gg, oby sprawa się wyjaśniła :(

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy, może sprawa się wyjaśni. Zostali zbanowani uczestnicy, którzy mięli wykupione impresje banera sign-profit w extreme-mails i advertisements. Coś się musiało im nie spodobać. Może click ratio było zbyt wysokie? Może po prostu osobom, które wykupiły IB podejrzanie szybko zaczęło naliczać kredytki i to było przyczyną bana? Może przyczyną było zachęcanie do klikania na w/w stronach? Jeśli coś takiego to jest to do odkręcenia, bo nic nie zrobiliśmy źle:) Zmieni się parę rzeczy, jeśli tylko dowiemy się co było przyczyną bana, i wszystko wróci do normy.
Link to comment
Share on other sites

jacu, obyś miał racje. A więc adver też zbanowany :(

 

Napisałem do supportu signprofitu, ale wątpie że zechą odpisac :) Jesli jednak dostane odpowiedz to opublikuję ja w tym temacie.

 

P.S - zauwazyliscie, stało sie tak jak zwykle z polaczkami w zagranicznych gptr i podobnych firmach - nikt nas nie kocha :( ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use