Jump to content

Adbux.org


Guest fusek
 Share

Recommended Posts

Guest fusek
Super firma wystartowala 10 kwietnia, ma niskie minimum wynosace 5$ i jeden bajeczny poziom poleconych 100% ja juz otrzymalem wyplate po dwoch godzinach od zarzadania teraz kolej na was:]
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anta podesłała mi dziś link:

 

http://www.gptboycott.com/forum/showthread.php?t=17020

 

Wynika z niego, że bardzo prawdobodobnym jest iż adminem Adbux jest Chad P. French, ta sama osoba która adminowała Netbux i która zdefrudowała tam dziesiątki tysięcy dolarów. Chad miał na swoim koncie jeszce wiele podobnych stron, które okazały się SCAMami.

 

Jako że klikając nic na tym nie tracicie, oprócz własnego czasu, i jak dotąd firma płaci, wszystko jest OK. Zalecam jednak ostrożność z płatnymi zapisami, których ostatnio jest sporo na forum, bo może się okazać w tym konkretnym przypadku, że są to pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej zmienić treść ofert i płacić za zapis po otrzymaniu wypłaty z programu.

Link to comment
Share on other sites

Fakt reklam coraz mniej, pare dni temu było okolo 25 linków, teraz srednio 7 ;/ Znikną nawet licznik całkowitych wypłat O_o Ciekawe co sie dzieje!? ponad 24h temu zlecilem wypłate i do teraz nic nie ruszyło :( A poczytalem i wczoraj ktos dostal wypłate wiec miejmy nadzieje ze to tylko opuznienie :evil:
Link to comment
Share on other sites

Fakt reklam coraz mniej, pare dni temu było okolo 25 linków, teraz srednio 7 ;/ Znikną nawet licznik całkowitych wypłat O_o Ciekawe co sie dzieje!? ponad 24h temu zlecilem wypłate i do teraz nic nie ruszyło :( A poczytalem i wczoraj ktos dostal wypłate wiec miejmy nadzieje ze to tylko opuznienie :evil:

 

Na wypłate czekamy od 24-48 godzin podobno.Chociaż niektórzy dostają owiele później to do tej pory firma wypłaca ;]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pisze na stronie wynika ze poprostu sa zawaleni robotą, aktualizuja kod strony i maja niby udostepnic nowa forme platnosci na AlertPay co w sumie ma przyspieszyc wypłaty. Strona niedawno ruszyla wiec prawdopodobnie wypłaty nadal beda ale z duzym opuznieniem$$ Co do reklam tez maja cos zrobic;)
Link to comment
Share on other sites

Spadek rekam o czyms swaidczy. Brak reklamodawców oczywiscie. Mozna się było spodziewać że takowa sytuacja kiedys nastąpi to bylo i jest pierwsze następnym jak się nie mylę bedzie brak kasy na egoldzie na wypąłty:::::::D

Oby tak nie było życzę jak najlepiej dal tej firmy.

Pozdrawiam Lexsus

Link to comment
Share on other sites

Z przykrościa musze zawiadomic iż Adbux najprawdopodobniej oszukuje. Mialem parunastu poleconych, wszystko fajnie nazbieralem 10$, zlecilem wypłate... 3 dni puzniej moje konto jak i konta moich poleconych zostaly usuniete. Przy logowaniu pojawia sie info iż moje konto nie zostalo jeszcze uaktywnione i bla bla bla. Nie wiem co oni sobie wymyslili ale jestem pewien ze ani ja ani zaden z moich poleconych nie oszukiwal!!
Link to comment
Share on other sites

Z przykrościa musze zawiadomic iż Adbux najprawdopodobniej oszukuje. Mialem parunastu poleconych, wszystko fajnie nazbieralem 10$, zlecilem wypłate... 3 dni puzniej moje konto jak i konta moich poleconych zostaly usuniete. Przy logowaniu pojawia sie info iż moje konto nie zostalo jeszcze uaktywnione i bla bla bla. Nie wiem co oni sobie wymyslili ale jestem pewien ze ani ja ani zaden z moich poleconych nie oszukiwal!!

Wyślij maila do admina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use