Jump to content

Adbux.org


Guest fusek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisalem do admina i po paru godzinach otrzymałem taką odp. "Because you're a cheater"... myślałem ze monitor rozp.... Ni slowa konkretnego wyjasnienia. Jeszcze chamski PS dopisali:We need advertisers! Get your ad on the "Surf Ads" page for as little as $3.40!Oni sa chyba w desperacji, wywalaja za nic i jeszcze chca zeby im pomóc ;/ No zobaczymy jak jeszcze raz mi wykreca taki numer to sprzedam ich na rynku za główke kapusty:evil:

 

 

 

A czy warto jeszcze sie zapisac?? Hmm... w sumie czemu nie. Teraz jest moze z 6-7 reklam do wyklikania dziennie wiec jedyne co stracisz to 5min dziennie na klikanie.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Wiele osób mówiło, że firma niedługo padnie. Był taki krytyczny moment, że wyglądało jakby już upadła. Ale teraz to firma chyba powoli wstaje. Linków co prawda nie ma tak seriami jak wtedy ale wystarczy kilka razy dziennie zajrzeć (nawet kilkanaście razy) to można uzbierać dziennie nawet do 15c samemu :)
Link to comment
Share on other sites

Guest fusek
Do ChibiAki-widocznie przycwaniakowales i zalozyles pare kont z jednego kompa bo z taka sytuacja jaka opisujesz sie jeszcze nei spotkalem...sa nadal wyplacalni ale wydluzyl sie troszke czas oczekiwania na wyplatke...bylo od paru do 48 godzin teraz jest okolo 72 godziny..
Link to comment
Share on other sites

Do ChibiAki-widocznie przycwaniakowales i zalozyles pare kont z jednego kompa bo z taka sytuacja jaka opisujesz sie jeszcze nei spotkalem...sa nadal wyplacalni ale wydluzyl sie troszke czas oczekiwania na wyplatke...bylo od paru do 48 godzin teraz jest okolo 72 godziny..

 

 

 

 

W tym kłopot ze nie cwaniakowalem i wiem czym grozi zakładanie paru kont z jednego kompa. Mam wrażenie ze oni cos pokrecili, ale nie ma co płakac 30zl w sumie przepadło a to nie majatek:p

 

 

 

Ostatnio widze ze sie rozkrecaja moze jednak warto poswiecic im troche czasu :D

Link to comment
Share on other sites

ja mam taki problem ze mi sie stoper nie włancza po kliknięciu :/

Czasami, żeby zastartował timer, należy kliknąć w obojętnie jaki link na stronie reklamodawcy.

Czasem wystarczy kliknąć obojętnie co, - np Home, - lub FAQ, - albo kliknąć w jakieś pole do wpisywania, np Name lub email. Czase wystarczy przewinąć stronę - lub po prostu poczekać.

Link to comment
Share on other sites

W Operze rzeczywiście blokowane są przejścia do innej karty w czasie odliczania reklamki, ale w FF działa, dlatego FF używam tylko do AdBux.org...

 

Co do IE - prawie nikt tego nie używa, dlatego info o tym nie jest potrzebne - zapewne da się przejść do innego okna bo to taka dziurawa przeglądarka...

 

STOP IE!

Link to comment
Share on other sites

Brak reklamodawców oczywiscie. Mozna się było spodziewać że takowa sytuacja kiedys nastąpi to bylo i jest pierwsze następnym jak się nie mylę bedzie brak kasy na egoldzie na wypąłty:::::::D

 

Z tego co wiem to w tym programie są wypłaty tylko na PayPal i nic niejest wspomniane o e-Goldzie=)

 

Co do IE - prawie nikt tego nie używa, dlatego info o tym nie jest potrzebne - zapewne da się przejść do innego okna bo to taka dziurawa przeglądarka...

 

STOP IE!

 

Ejj ja uzywam IE i niemam z nim problemow!! Poprostu IE jest dla ludzi którzy umieją się posługiwać oprogramowaniem komputerowym a przedewszytskim ze stajni Microsoftu=) FF jest co prawda szybsze (chociaż jest niewielka róznica) ale ja płaciłem za Windowsa i w pełni chce to wykorzystac i jestem zadowolony ze wybuliłem ponad tysiaka bo mam coś o czym ludzie w Afryce moga tylko marzyć!!=)

 

A teraz powaga: IE STOP JAK NAJSZYBCIEJ BO NAS ZNISZCZY JESLI MY GO NIEZNISZCZYMY=) (choc na tym forum siedze na IE bo mi sie coś spierniczyło w FF ze mi źle wyswietla polskie znaki na tym forum, ale tylko na tym forum bo inne strony dobrze chodza - co mam zrobic zeby było wszystko ok??)

Pozdrawiam i przepraszam za troche OFF TOPIC=)

Link to comment
Share on other sites

źle wyswietla polskie znaki na tym forum, ale tylko na tym forum bo inne strony dobrze chodza - co mam zrobic zeby było wszystko ok??

 

Zmień kodowanie wyświetlanych znaków:

 

Widok -> [character encoding] (po polsku to chyba 'kodowanie znaków') -> wybierz odpowiednie kodowanie - Central European ISO-8859-2

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za pomoc:) Powiem Ci szczerze ze nieraz mi wyswietla a nieraz nie;/ Ja juz mam tak od poczatku;/ Ale narazie mi wyswietla ale nadal niektóre litery to krzaczki ale jutro zaistaluje FF2 i moze pomoze=)

Dziękówa i dobranoc=)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kolesiowi z innego forum wypłacili 133$ wiec chyba beda dalej płacić :) Trzeba się dobże zareklamować i zarabiac dzięki poleconycm , kasa wydana na reklamy szybko się zwróci.

 

Płacą nadal a w bazie już mają około 90 000 meilii.

 

Są wypłacali dlatego że stosunek wartości reklam do ilości kliknięć daje pieniądze i na wypłaty i dla samego WM.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas płącą bez problemu. Dzisiaj dostałem wypłatkę na którą czekałem prawie tydzień. Jak widać admin ma dużo pracy - szczególnie widać to po dziennym współczynniku dodanych reklam :) Oby tak dalej...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use